72-ejų S.Weaver „Įsikūnijimo“ tęsinyje vaidins paauglę: darbo nebūtų gavusi, jei ne vienas dalykas

„Įsikūnijimas. Vandens kelias“ / stop kadras
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Aktorė Sigourney Weaver mano, kad ji nebūtų gavusi paauglės vaidmens filme „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ (angl. „Avatar: The Way of Water“), jei ji ir franšizės režisierius Jamesas Cameronas nebūtų buvę draugai.

72 metų aktorė neseniai savo Na‘vi tautos paauglės Kiri ir filmo herojų Džeiko Salio (akt. Sam Worthington) bei Naytiri (akt. Zoe Saldana) dukros vaidmenį įvardino „vėjavaikišku“.

„Apie patį filmo tęsinį aš tikrai negaliu kalbėti, bet sakyčiau, kad šis vaidmuo yra didžiausias iššūkis mano kino karjeroje, nes teko pasireikšti visais įmanomais būdais.“ – sakė aktorė Sigourney Weaver. „Manau, kad jei Jamesas Cameronas manęs tikrai gerai nepažinotų, jis nebūtų man skyręs tokio vėjavaikiško personažo.“

„Turėjau dirbti visiškai kitaip nei įprastai, kad suvaidinčiau šį personažą, buvo daug fizinio darbo“, – pridūrė aktorė.

„Įsikūnijimas. Vandens kelias“ / stop kadras

Originaliame 2009-ųjų metų filme „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“) aktorė Sigourney Weaver vaidino daktarę Greisę Augustine. Nors ilgai buvo manoma, kad ji nepasirodys tęsiniuose – Greisė miršta pirmame filme – detalės apie naują S.Weaver vaidmenį franšizėje pasitvirtino tik šių metų sausio mėnesį.

„Manau, kad mes visi puikiai prisimename, ką jautėme paauglystėje“, – tuomet sakė aktorė Sigourney Weaver. „Aš tikrai pamenu. Aš buvau 178 ar 180 centimetrų ūgio, kai man buvo vos 11 metų. Todėl puikiai jaučiau, ką filme jaučia Kiri. Ji ieško savęs. Džiaugiuosi, kad gavau tokį milžinišką iššūkį iš Jameso [Camerono].“

68-erių metų režisierius Jamesas Cameronas sausio mėnesį paaiškėjus S.Weaver vaidmeniui franšizės tęsinyje sakė, kad aktorei šis „vaidybos iššūkis yra didžiulis“.

„Turėsime 60+ metų aktorę, kuri vaidins personažą, keliais dešimtmečiais jaunesnį už jos tikrąjį biologinį amžių“, – sakė režisierius. „Sigourney [Weaver] mano, kad tai visai smagu.“

„Sigourney filmavimo metu tarsi atjaunėjo“, – pridūrė režisierius Jamesas Cameronas, pasakodamas apie tęsinio „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ filmavimo darbus. „Ji ir atrodė jaunesnė, turėjo daugiau energijos ir per visą mūsų filmavimo laikotarpį ji niekada nepalikdavo Kiri vaidmens. Jos veidas švytėjo, žingsniai buvo lengvi ir nuolat jautėsi linksma jos dvasia.“

„Įsikūnijimas. Vandens kelias“ / stop kadras

„Įsikūnijimas. Vandens kelias“ kino teatruose pasirodys gruodžio 16 d., o 2024 m., 2026 m. ir 2028 m. turėtų pasirodyti dar trys franšizės tęsiniai. Gerbėjų taip pat laukia atnaujintas originalus filmas „Įsikūnijimas“, kuris Lietuvos kino sales pasieks jau rugsėjo 23 d.

Anonsas:

Skaitykite daugiau