A.Valentaitės ir G.Manchesterio prabangios vestuvės Maljorkoje: garsūs draugai ir Monikos Liu balsas

Astos Valentaitės ir Gleno Manchesterio vestuvių akimirkos / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rugsėjo 16-ąją būrį draugų iš įvairiausių pasaulio kampelių Asta Valentaitė (41) ir Glenas Manchesteris (56) sukvietė į Deia kaimelio pakrantės rezidenciją, kur tris dienas vyksta vestuvių puota. Antrąją šventės dieną nuotaiką palaikė Lietuvos atstovės „Eurovizijoje“ Monikos Liu balsas.

Rugsėjo 16 dieną, penktadienį, garsus lietuvių modelis Asta Valentaitė ir britų milijonierius Glenas Manchesteris pradėjo antrąją savo tuoktuvių šventę, tik šįkart su draugais.

Pora savo vestuvių puotą iškėlė Deia kaimelio pakrantėje esančioje rezidencijoje, įsikūrusioje tarp Tramuntanos kalnų ir Viduržemio jūros.

Rugpjūtį civilinę santuoką įtvirtinusi Londone pora po daugiau nei kelių savaičių vestuves iškėlė Maljorkoje. Įžanga į puotą penktadienį tapo vestuvių pasveikinimo vakarėlis („wedding welcome party“) arba dar kitaip vadinamas – sodo vakarėlis („garden party“).

Asta atrodė stulbinančiai – dėvėjo rausvą suknelę dekoruotą kutais iš „Elie Saab“. Jos įvaizdį papildė meistrės Militos Daikerytės makiažas ir Anželikos Wojc šukuosena.

Akimirkos iš Astos Valentaitės ir Gleno Manchesterio vestuvių šventės / „Instagram“ story kadrai

Į saulės spinduliais lepinančią ir gamtos grožio apdovanotą Ispanijos salą Asta ir Glenas sukvietė būrį draugų iš įvairiausių pasaulio kampelių.

Tarp jų – Inga Bytautė, Lina Numavičienė, Eduardas Fedotovas, Edita Vilkevičiūtė, Rūta Mackevičiūtė ir kiti.

Šeštadienį A.Valentaitė pasipuošė balta libaniečių dizainerio Zuhairo Murado suknele ir įsikibusi į G.Manchesterio parankę ėjo link altoriaus.

Astos Valentaitės ir Gleno Manchesterio vestuvių akimirkos / Instagram nuotr.

Manto Petruškevičiaus dekoracijos buvo kvapą gniaužiančio grožio. Šventė skendo gėlių jūroje.

Astos Valentaitės ir Gleno Manchesterio vestuvių akimirka / Instagram nuotr.

Antrąją šventės dieną nuotaiką palaikė Monikos Liu atliekamos dainos. Ji vestuvėse pasirodė su muzikantų grupe.

Astos Valentaitės ir Gleno Manchesterio vestuvėse – ir Monika Liu / Instagram nuotr.

Žmonės.lt žiniomis, A.Valentaitės ir G.Manchesterio meilės švente pasirūpino garsi vestuvių planuotoja Laura Vagonė, o prabanga alsuojančia atmosfera ir dekoru pasirūpino ilgametis nuotakos draugas dizaineris, floristas Mantas Petruškevičius. Svečių nuotaiką palaikė vedėjas Vytautas Rumšas Jaunesnysis.

Regis, jaunavedžiams ir svečiams tai bus vienas įsimintiniausių savaitgalių – vestuvių puota truks net tris dienas.

Žmonės.lt primena, kad modelis Asta Valentaitė su britų verslininku Glenu Manchesteriu susituokė rugpjūčio 25-ąją. Jaunavedžiai Londone oficialiai tapo vyru ir žmona.

Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris / Juliaus Kalinsko ir socialinių tinklų nuotr.

Privatūs tuoktuvių pietūs, kuriuose dalyvavo tik patys artimiausi giminaičiai ir draugai, vyko prabangiame 5 žvaigždučių viešbutyje „Claridge's“. Akimirkomis iš ten vykusios meilės šventės dalijosi ilgametis nuotakos bičiulis, floristas Mantas Petruškevičius.

Susižadėjo Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris (5 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau