Aktorė Aleksandra Metalnikova prašo pagalbos: 34-erių broliui – ketvirtos stadijos vėžys

Aleksandra Metalnikova / E.Lekstutytės ir A.Ufarto nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktorės Aleksandros Metalnikovos (40) šeima susidūrė su sudėtingu gyvenimo išbandymu – jos broliui Aleksejui buvo diagnozuotas ketvirtos stadijos vėžys. 34 metų vyras neseniai sukūrė šeimą ir laukia šeimos pagausėjimo. Viltimi padėti mylimam broliui gyvenanti aktorė šaukiasi visuomenės pagalbos.

Pagalbos prašymu A.Metalnikova pasidalijo socialiniuose tinkluose. Aleksandra tikisi surinkti 150 tūkst. eurų, kuriuos paskirs brolio Aleksejaus gydymui.

„SOS! Retai prašau pagalbos ir praktiškai niekada nesidalinu savo gyvenimo sunkumais, bet šiandien man reikalinga jūsų pagalba. Stipriai serga mano brolis Aleksejus. Jam 34 metai. Lapkritį jis susituokė, jiedu su žmona laukia vaiko – jis buvo labai laimingas.

Prieš porą dienų jam buvo diagnozuota „Glioblastoma multiforme“ – pavojingiausia smegenų vėžio forma, labai sunkiai nugalima liga. Aleksejui jau buvo atlikta operacija, deja, pilnai auglio išoperuoti nepavyko. Dabar jo laukia chemo ir radio terapijos.

Kadangi prognozės labai liūdnos, mes ieškome visų imanomų galimybių ne tik prailginti jo gyvenimą, bet ir nugalėti ligą. Vokietijoje, Kelne mes radome kliniką, kuri pasiruošusi priimti jį po chemoterapijos ir atlikti imunoterapiją, nukreiptą į kovą su glioblastoma.

Deja, tai yra labai brangus gydymas – nuo 120 000 iki 150 000 eurų ir mums nėra iš kur gauti šituos pinigus. Aišku, niekas neduoda garantijų, kad tai padės, bet mes bandome kabintis už bet kokios galimybės išgelbėti jo gyvybę.

Suprantu, kad dabar pas daugumą yra sudėtinga finansinė situacija, bet mums labai reikalinga jūsų pagalba. Kas kiek gali. Lėšas galima pervesti pateiktame tinklalapyje paspaudus DONATE NOW arba galite pervesti pinigus į mano sąskaitą (visus gautus pinigus išsiųsiu brioliui).

Padėkite padovanoti jam šansą gyvenimui. Jis jo tikrai vertas. Jeigu nesunku pasidalinkite šia informacija su draugais. Visiems iš anksto DIDELIS AČIŪ.
Аleksandra Metalnikova LT957300010033824865
Paskirtis: Aleksejaus gydymui“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašė A.Metalnikova.

Paaukoti A.Metalnikovos broliui galite ČIA.

SOS! Retai prašau pagalbos ir praktiškai niekada nesidalinu savo gyvenimo sunkumais, bet šiandien man REIKALINGA JŪSŲ...

Posted by Aleksandra Metalnikova on 2021 m. sausio 18 d., pirmadienis
Skaitykite daugiau