Aktorius A.Pettyferis ir modelis T.Garrn iškėlė antras vestuves: šventė Graikijoje – lyg sapnas

Toni Garnn ir Alexas Pettyferis / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: 15min
AA

Britų aktorius Alexas Pettyferis ir vokiečių aktorė bei modelis Toni Garrn susituokė antrą kartą. Netrukus po to buvo paviešintas trumpas vaizdo įrašas iš jaudinančios ceremonijos Graikijoje.

Pirmadienį socialiniuose tinkluose 29-erių Toni Garrn pasidalijo vaizdo įrašu iš savo ir Alexo Pettyferio vestuvių ceremonijos.

„Vakar pasijutau kaip gražiausiame sapne. Atsirinkinėjame visas nuotraukas. Sekite naujienas“, – suintrigavo ji sekėjus.

32-ejų aktorius pakomentavo šį mylimosios įrašą su keliomis šypsenėlėmis.

A.Pettyferis publikuotame vaizdo įraše šypsojosi savo žmonai. Jis vilkėjo baltą kostiumą, o nuotaka, laikydama puokštę, stulbino suknele ir nuometu.

Tai jau ne pirmosios poros vedybos. Mylimieji susituokė šeimos ir draugų akivaizdoje dar 2020 m. spalį Vokietijoje.

„Dabar tu tikrai gali vadinti mane žmona“, – parašė nuotaka po savo įrašu instagrame.

Praėjus penkiems mėnesiams nuo pirmosios ceremonijos T.Garrn pranešė apie savo nėštumą „Vogue Germany“ leidinyje, teigdama, kad ji ir A.Pettyferis labai džiaugiasi, jog taps tėvais.

„Manau, kad man tai reiškia, jog mano gyvenimas tikrai keičiasi visam laikui“, – 2021 m. kovo mėn. interviu žurnalui sakė ji. „Kokia buvo mano pirmoji reakcija, kai sužinojau, kad esu nėščia? Manau, pirmas žodis, kuris man atėjo į galvą, buvo pagaliau!“

„Victoria's Secret“ modelis koronaviruso pandemiją pavadino puikiu laiku kurti šeimą.

Ji paaiškino: „Viskas ir taip sulėtėjo. Mano kūnas pagaliau turi kantrybės ir laiko būti mama.“

2021 m. liepą T.Garrn ir A.Pettyferis susilaukė dukters Lucos. Mama tapusi aktorė instagramo įraše gimdymą pavadino stebuklingiausia patirtimi.

„Ji iškart pavergė mūsų širdis visiems laikams“, – tuo metu iš džiaugsmo tryško Toni.

Mažylė, kurios veidas niekada nebuvo rodomas socialiniuose tinkluose, dalyvavo ir antrosiose tėvų vestuvėse. Pirmadienį Toni savo instagramo istorijose leido bent akimirkai žvilgtelėti į dukrą.

Skaitykite daugiau