Atlikėjas Gamka – vienišas: po skyrybų su buvusia mergina Akvile parašė dainą

Germanas Daškevičius-Gamka su širdies drauge / Eriko Ovčarenko nuotr.
Šaltinis: 15min
AA

Atlikėjas Germanas Daškevičius-Gamka, geriau žinomas pseudonimu Gamka, prieš kelias dienas pristatė savo naujausią dainą „Šaltos bangos“. Jaunosios kartos dainininkas atskleidė, kad kūrinį įkvėpė neseniai įvykusios skyrybos su buvusia širdies drauge Akvile.

„Man patinka tai, ką aš darau. Daina – apie išsiskyrimą. Ji turi liūdnų natų, bet pati muzika yra, sakyčiau, kelianti į viršų. Tekstas yra liūdnesnis, nes kai sakai savo tikras mintis ir nebandai kažko vaidinti, tai neprikuri pasakų. Pasakoji apie savo gyvenimą“, – 15min studijoje apie skyrybas prasitarė atlikėjas Gamka.

Pasiteiravus, kiek laiko pora nebe kartu, muzikantas ištarė: „Ai, nežinau, laimingi laiko neskaičiuoja. Liūdni – irgi.“

Sparčiai populiarėjantis atlikėjas Germanas Daškevičius-Gamka savo produktyvumu gali nustebinti ne vieną. Kiek mažiau nei prieš savaitę pristatė debiutinį albumą „Šaltos bangos“, o pirmąsias dvi trilogijos dalis „Ne toks“ ir „Rūmai Miškai“ išleidęs dar prieš albumo pasirodymą, spėjo sutraukti nemenką klausytojų ratą ir įrodyti, kad jo muzika reikalinga šiandieninėje muzikos padangėje.

Sukurtas albumo pasakotojas trijuose kūriniuose keliauja laiku bei erdvėse. Klausytojui tai sukūrė įspūdį, tarsi pats atlikėjas yra mistiška susidvejinusi būtybė – atlikėjas ir pasakotojas viename kūne.

Skaitykite daugiau