Britney Spears buvusiam vyrui pareikšti kaltinimai dėl persekiojimo ir vestuvių žlugdymo

Britney Spears ir Samo Asghari vestuvių akimirka / Socialinių tinklų nuotr.
BNS
Šaltinis: BNS
AA

JAV teismas pirmadienį pareiškė kaltinimus buvusiam Britney Spears vyrui dėl jos persekiojimo po to, kai jis bandė sužlugdyti popmuzikos princesės vestuvių pobūvį Pietų Kalifornijoje, tiesiogiai viską transliavo socialiniame tinkle „Instagram“.

B.Spears ir jos ilgamečiam partneriui Samui Asghari savo namuose Tausand Oukso mieste, Kalifornijoje, ketvirtadienį ruošiantis tuoktuvėms, pasiruošimą sutrukdė buvęs nuotakos vaikystės draugas, už kurio ji buvo trumpam ištekėjusi 2004 metais. 

Jasono Alleno Alexanderio netikėtą pasirodymą saulės nutviekstoje ceremonijoje nutraukė iškviesti policijos pareigūnai.

Remiantis Ventūros apygardos teismui pateiktais dokumentais, J.A.Alexanderiui buvo pareikšti kriminaliniai kaltinimai dėl persekiojimo, jis taip pat apkaltintas įsilaužimu, vandalizmu ir sumušimu.

Jasonas Allenas Alexanderis ir Britney Spears

Kaltinamasis 40 metų Luizianos valstijos gyventojas teisme pasirodė per programėlę „Zoom“. Savo kaltės dėl pareikštų kaltinimų jis nepripažino. Teismas uždraudė J.A.Alexanderiui artintis prie B.Spears arčiau nei per 100 jardų (91 metro) atstumą.

Teismas taip pat sutiko jį paleisti už 100 tūkst. JAV dolerių užstatą. Kitas bylos nagrinėjimas numatytas trečiadienį.

B.Spears advokatas Mathew Rosengartas žurnalistams sakė, kad yra patenkintas tuo, kaip šerifo tarnyba reagavo į J.A.Alexanderio veiksmus.

„Tai yra rimtas reikalas, tai ne „dalyvavimas vestuvėse be kvietimo“ – tai buvo infiltracija, kurią visi šokiruoti pamatėme“, – prie teismo rūmų kalbėjo M.Rosengartas.

Apie B.Spears ir S.Asghari vestuves nebuvo plačiai skelbta. Žinia apie būsimas tuoktuves buvo paskelbta likus vos kelioms valandoms iki ceremonijos.

Renginyje dalyvavo tokios žvaigždės kaip Madonna, Selena Gomez, Drew Barrymore, Paris Hilton ir Donatella Versace, kuri sukūrė nuotakos suknelę.

„Pasakos yra tikros“, – socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė popmuzikos princesė. Ji taip pat įkėlė vaizdo įrašą, kuriame ji įamžinta pozuojanti arklio traukiamoje karietoje, papuoštoje rožinėmis rožėmis.

Vestuvės įvyko praėjus devyniems mėnesiams po poros sužadėtuvių ir septyniems mėnesiams po to, kai teismas panaikino žvaigždės tėvui prieš 13 metų paskirtą jos globą ir turto priežiūrą.

Skaitykite daugiau