Dainininko Pauliaus Bagdanavičiaus šeimos šventės: naujus metus pasitinka su pokyčiais

Paulius Bagdanavičius su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininko, grupės „El Fuego“ nario Pauliaus Bagdanavičiaus šeima, kaip ir dauguma, šiemet per šventes planavo lankyti giminaičius, tačiau dėl pandemijos planai pasikeitė, tad jas sutiks savo šeimos rate – su žmona Lina bei dukrelėmis Paulina ir Marija. Ir nors šventės bus kitokios, namuose klegesio ir džiugaus laukimo netrūksta.

„Prieš kelias dienas buvo mano tėčio 60-metis, planavome švęsti, tačiau ir čia planai, žinoma, pasikeitė. Nepavyko. Na, bet ką dabar padarysi – sveikata svarbiausia, yra tokia situacija, kokia yra“, – sakė Žmonės.lt kalbintas P.Bagdanavičius.

Taigi šventes šeima sutiks jaukiai namuose, o pagrindinės jų pramogos karantino metu – tai pasivaikščiojimai parkuose ar miškuose.

„Sėdame į automobilį ir nuvažiuojame kur nors, renkamės vietas, kur nebūtų žmonių būriavimosi“, – patikina jis ir priduria, kad tikrai nėra iš tų žmonių, kurie neigtų koronaviruso egzistavimą ir maištautų prieš nustatytas saugumo taisykles.

Na, o penkerių Paulina ir pusantrų Marija galvos dėl viruso dar nesuka – mergaitės švenčių labai laukia: vaikams, juokiasi Paulius, jokio skirtumo – karantinas ar ne, juk Kalėdų Senelis vis tiek ateis.

Paulina ir Marija / Asmeninio albumo nuotr.

P.Bagdanavičiaus šeimoje per šventes virtuvėje sukasi visi – jis pats sakosi visai mėgstantis gaminti, taigi prisideda prie šventinių patiekalų gamybos. Pagrindinis jo darbas – pasirūpinti aguonpieniu.

„Man virtuvė – ne svetima, gaminti mėgstu. Šiemet nusprendėme, kad gaminsime minimaliai, o dalį maisto užsisakėme. Stengiamės suplanuoti sveikesnių patiekalų šventinį stalą, nes nebenorime tų visų mišrainių – pernai tiek jų persivalgiau, kad visą savaitę jaučiau sunkumą“, – juokiasi dainininkas.

Jis prisipažino, kad pirmojo karantino metu buvo atleidęs vadeles ir įnikęs į nesveikus užkandžius, tačiau galbūt būtent tai galiausiai privertė susimąstyti apie gyvenimo būdo pokyčius.

„Vieną rytą pabudau ir supratau – gana. Tad šiuo metu labai stipriai pakeičiau mitybą, numečiau septynis kilogramus, atsisakiau žalingų įpročių“, – atvirauja Paulius ir priduria, kad cigaretės bei alkoholis šiai dienai jam atrodo nebereikalingi dalykai, o problemų sprendimo ar atsipalaidavimo būdų yra kitokių.

„Matyt, šie mano pokyčiai brendo ilgą laiką ir atėjo tam tinkamas metas“, – svarsto jis.

Dainininko Pauliaus Bagdanavičiaus šeimoje jau kvepia šventėmis (26 nuotr.)
+20

Gyvena nežinioje

Su grupe „El Fuego“ iki karantino sėkmingai koncertavęs Paulius prisipažįsta, kad gyvena nežinioje – neaišku, kada viskas vėl stos į įprastą ritmą.

„Net ir vasarą koncertų nebuvo tiek jau daug – koją kišo apribojimai, žmonės bijojo. Būdavo ir taip, kad atšaukdavo vos ne paskutinę akimirką. Be to, mūsų ir žanras nėra toks, kad koncertai visur tiktų – atliekame populiariąją klasiką, tai – solidesnė muzika. Atlikėjai, kurie turėjo privačių užsakomųjų švenčių, galbūt kažkiek atsigriebė už tą nedarbo laiką, bet, kaip minėjau, mūsų žanras šitą galimybę kiek apriboja“, – atvirauja dainininkas.

Jis prisipažįsta, kad šis laikas – sunkus finansiškai, juolab, kai turi šeimą ir nori užtikrinti stabilumą. „Neįsivaizduoju, kada vėl galėsiu dirbti. Daug kas galvoja, kad atlikėjai susikrovę didžiules santaupas, bet mūsų darbe būna labai įvairių etapų ir banguojančių pajamų. Mano šeima jauna, norėjome turėti namus, tad tikrai turėjome, kur investuoti pinigus“, – pasakoja P.Bagdanavičius.

Vis dėlto jis nepraranda optimizmo – džiaugiasi, kad artimieji ir giminaičiai sveiki bei tikisi, kad ateis geresni laikai, o viskas vėl bus kaip buvę.

„Aišku, jau kyla ir pamąstymų apie kokią nors kitą veiklą, nes negali žinoti, kiek visa tai truks. Reikia tikėtis geriausio, bet ruoštis blogiausiam“, – šypteli pašnekovas.

Paulius Bagdanavičius su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Skaitykite daugiau