Danas Rapšys nesiliauja stebinęs: kompleksinio plaukimo rungtyje iškovojo sidabrą

Danas Rapšys
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-08-16 14:53
AA

Panašu, kad plaukikas Danas Rapšys nė neketina sustoti ar užmigti ant laurų. Ketvirtadienį Singarūpe vykstančiame FINA pasaulio taurės trečiame etape sportininkas 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi distanciją įveikė per 3 min. 45,59 sek. ir atplaukė pirmas. Šį kartą jis toliau stebina!

D. Rapšys 200 m. kompleksinio plaukimo rungties distanciją įveikė per 1 min. 59,14 sek. ir atplaukė antras. Maža to, plaukikas šiuo savo pasirodymu pagerino Lietuvos rekordą. Jis 0,29 sekundėmis pagerino kitam plaukikui, V. Jaunušaičiui, priklausiusį geriausią rezultatą.

Sportininkas kompleksinio plaukimo rungtyje įrodė esantis itin universalus ir galintis ne tik plaukti bet kokiu stiliumi, bet ir pelnyti aukščiausius įvertinimus.

Lietuvis čempiono titulą iškovojo ir rugpjūčio 10-ąją plaukimo 200 m laisvu stiliumi rungties finale. Sportininkas ne tik iškovojo aukso medalį, bet ir užfiksavo savo karjeros, Lietuvos ir pasaulio taurės varžybų rekordus – rungtį jis įveikė per 1 min., 45,07 sek.

Rugpjūčio 2-ąją D. Rapšys išplėšė pergalę 400 m plaukimo laisvu stiliumi finale. Plaukikas distanciją įveikė per 3:45,57 min., pasiekė šių varžybų rekordą ir aplenkė Naujosios Zelandijos atstovą Zacą Reidą, kuris tą pačią distanciją įveikė per 3:50,25 min.
Danas Rapšys pasaulio plaukimo čempionate Pietų Korėjoje (6 nuotr.)