„Granatos Live“ dalyviai stebina išradingumu: Rumšiškių publika – nuo viščiukų iki ateivių

Muzikos festivalio „Granatos Live 2022“ lankytojų stilius (1) / Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse siaučia aštuntasis muzikos festivalis „Granatos Live“. Jau įprasta, kad į iki sekmadienio čia vyksiančias linksmybes pasineria tūkstančiai nusiteikusiųjų šokti iki paryčių, o savo programas net penkiose scenose jiems pristato ryškūs tiek mūsų šalies, tiek užsienio atlikėjai bei didžėjai.

Tiesa, kalbant apie didžiausią Lietuvoje muzikos festivalį, tik apie čia skambančius kūrinius ir įspūdingus pasirodymus kalbėti neįmanoma. „Granatos Live“ turi ir vieną nerašytą taisyklę – dalis publikos visada stengiasi išsiskirti savo apranga ar aksesuarais.

Muzikos festivalio „Granatos Live 2022“ lankytojų stilius / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

O tai daryti jiems puikiai pavyksta! Ryškūs drabužiai, šmaikštūs kostiumai, rankų darbo kepurės, akcentais virstantys žaislai ar buities daiktai – neatsiejama festivalio dalis.

Muzikos festivalio „Granatos Live 2022“ lankytojų stilius / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Be abejonės, aprangą arba, tiksliau, jos nebuvimą neretai padiktuoja ir karštas rugpjūčio oras.

Taip atsitiko ir šiemet. Saulėtas penktadienio oras išrengė dalyvius, o kai kuriuose sužadino ir fantaziją. Rumšiškėse tarp gausiai susirinkusios publikos buvo galima pastebėti ne tik mados tendencijas sekančius dalyvius, bet ir ypač originalius kostiumus. Tarp jų ir viščiuko, ateivio kostiumai. O kai kuriems rūbų net neprireikė – užteko prijuostės.

Nors penktadienį šėlančią publiką džiugino šiluma, šeštadienį Rumšiškes pasiekė lietus. Vis tik, kad ir lepinusią saulę aptemdė lietaus debesys – susirinkusieji nestokojo geros energijos.

Muzikos festivalio „Granatos Live 2022“ lankytojų stilius / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Kviečiame pasižvalgyti į „Granatos Live“ festivalininkus:

Muzikos festivalio „Granatos Live 2022“ dalyvių stilius (62 nuotr.)
+56
Muzikos festivalio „Granatos Live 2022“ antroji diena (148 nuotr.)
+142

Iki pat sekmadienio, rugpjūčio 7 d., vyksiančiame festivalyje geros muzikos ir veiklos netrūko – septyniose „Granatos Live“ scenose ir muzikos erdvėse buvo suplanuota beveik 80 užsienio ir Lietuvos atlikėjų bei grupių pasirodymų.

Šeštadienį nuo ryto festivalio dalyvių laukė aibė linksmų aktyvių pramogų ir sporto turnyrų, 13 val. – „Kitokie pasikalbėjimai“ su Mantu Katleriu ir Emiliu Jokūbu.

Vakare didžiąją sceną atidarė Monika Linkytė, po jos pasirodė grupė „Jauti“, Vaidas Baumila, GJan, „Beissoul & Einius“ bei pasaulinės pop muzikos žvaigždės Becky Hill ir Zara Larsson.

Vakarą didžiojoje „Granatos Live“ scenoje vainikavo britų DJ Jonas Blue ir veiksmas vėl persikelė į kitas festivalio scenas bei muzikos erdves.

Donatas Montvydas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

O penktadienį veiksmas didžiojoje „Granatos Live“ scenoje prasidėjo 18 val. su Free Finga. Vėliau, kas valandą, joje garsūs atlikėjai keitė vienas kitą – Masked Wolf, Jessica Shy, Justinas Jarutis, Donatas Montvydas, Anne-Marie, Sam Feldt.

23 val., kai gerbėjų dėmesį kaustė pasaulinė žvaigždė Anne-Marie, „Zip scenoje“ debiutavo „granatų“ naujokas reperis Lore.

Nenorintiems miego muzikos gerbėjams programa buvo suplanuota iki paryčių.

Fotogalerija:

Muzikos festivalis „Granatos Live 2022“ pirmoji diena (169 nuotr.)
+163
Skaitykite daugiau