Buvusi S.Skvernelio patarėja Ieva Gervinskaitė susilaukė pirmagimio: atskleidė lytį ir vardą

Ieva Gervinskaitė ir jos pirmagimis / Asmeninio albumo ir Ž.Gedvilos BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ieva Gervinskaitė, dirbusi tuometinio premjero Sauliaus Skvernelio patarėja, „Mis Lietuva 2011“ ir jos mylimasis Matas sulaukė šeimos pagausėjimo. Porai gimė berniukas atskleidė, kokį davė vardą.

Džiugią žinią apie vaikelio gimimą Ieva Gervinskaitė patvirtino Žmonės.lt portalui. Ji taip pat atskleidė, kad gimė berniukas, kuriam suteikė Marko vardą.

Apie nėštumą Ieva pranešė liepos pradžioje. „Taip, šis ruduo bus ypatingas, ypatingesnis nei ankstesni“, – tada priėmusi Žmonės.lt sveikinimus nusišypsojo I.Gervinskaitė.

Su portalu Žmonės.lt Ieva sutiko pasidalinti ir mažylio nuotrauka:

Ievos Gervinskaitės sūnus Markas / Socialinių tinklų nuotr.

I.Gervinskaitė – S.Skvernelio patarėja. Šias pareigas moteris ėjo ir tuomet, kai S.Skvernelis buvo premjeras.

Nuo 2020 m. vasario I.Gervinskaitė S.Skverneliui patarinėjo jaunimo ir nevyriausybinių organizacijų veiklos klausimais.

Primename, kad I.Gervinskaitė išgarsėjo 2011 metais, laimėjusi grožio konkursą „Mis Lietuva“. Kiek vėliau kartu su dainininku Žilvinu Žvaguliu dalyvavo muzikiniame šou „Žvaigždžių duetai“. Vis dėlto neilgai trukus pasitraukė iš viešumos.

Ieva Gervinskaitė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

2019 ir vėl į viešumą sugrįžusi ir prie S.Skvernelio komandos prisijungusi I.Gervinskaitė pasakojo, kad pasitraukti iš šou verslo tąkart nusprendė suvokusi, kad pramogų pasaulyje ne viskas auksu žiba.

„Viešumas turi kelias puses. Po grožio konkurso susidūriau su vienokiu vertinimu, o būti žinomai dėl savo darbo yra kiek kitaip. Tada ir žmonės, ir pats save vertini kitomis akimis. Jaučiu daugiau prasmės, nei dalyvaudama vakarėliuose ar parduotuvių atidarymuose, tai nelabai tiko mano asmenybei“, – pripažino Ieva.

Tąkart I.Gervinskaitė pridūrė nesigailinti dalyvavusi konkurse, o būdama pramogų pasaulio dalimi sutiko daug naujų žmonių, tačiau tai turėjo savo kainą. Kaip pati sako, darbinantis ne kartą teko susidurti su išankstinėmis nuostatomis.

„Viešumas pramogų pasaulyje ganėtinai smarkiai atsiliepė mano, paprasto žmogaus, gyvenimui. Įprasta prieš pakviečiant žmogų į darbo pokalbį juo pasidomėti internete, tai su išankstinėmis nuostatomis apie save tikrai esu susidūrusi.

Neslėpsiu, tikrai nebuvau pasiilgusi viešumo ir slapta tikėjausi, kad galbūt manęs neatpažins. Šiek tiek pasikeičiau, pakito plaukų spalva ir ilgis“, – 2019-aisiais apie prisijungimą prie S.Skvernelio komandos kalbėjo I.Gervinskaitė.

Skaitykite daugiau