„Imagine Dragons“ pristato kinematografinį vaizdo klipą „Sharks“: kūrinį skyrė mylimam miestui

Imagine Dragons / Universal Music Lithuania nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Super hitų kūrėjai, pelnę prestižinius „Billboard“, Grammy“, „MTV“ ir daugybę kitų muzikos apdovanojimų, grupė „Imagine Dragons“ pristato naują singlą ir jį lydintį kinematografinį muzikinį vaizdo klipą – „Sharks“.

„Su „Sharks“ muzikiniu vaizdo klipu mūsų tikslas buvo reprezentuoti savo gimtąjį miestą tokioje šviesoje, kokioje jis nusipelnė būti reprezentuojamas. Tai aistros, pramogų ir meno miestas, visada budrus, ekscentriškas ir kupinas nuotykių. Esame kilę iš Las Vegaso, todėl nepaprastai mylime šį miestą ir dėl pasiektos sėkmės esame jam skolingi. „Sharks“ reiškia pagarbą Las Vegasui, kurį vadiname namais“, – apie naują singlą pasakoja grupės lyderis Danas Reynoldsas.

Imagine Dragons / Universal Music Lithuania nuotr.

Naujas grupės albumas jau liepos 1–ąją

Epinis singlas „Sharks“ bus įtrauktas ir į naują, gerbėjų itin laukiamą grupės dvigubo disko opusą – „Mercury – ACTS 1 & 2”, kuris pasirodys jau liepos 1 dieną. Atsižvelgdamas į asmeninius praradimus ir didžiausius egzistencinius savo karjeros klausimus, grupės lyderis ir dainų autorius Dan Reynolds sako, kad šis dviejų dalių leidinys yra apie mokymąsi priimti tai, kas nežinoma ir paleidimą to, ko negalime kontroliuoti.

Trumpai apie grupę

Nuo pat debiuto „Imagine Dragons“ greitai tapo viena didžiausių roko grupių pasaulyje. Pasaulinio pripažinimo sulaukusi su mega hitais: „Believer“, „Thunder“, „Bones“, „Enemy“ bei daugeliu kitų sėkmingų singlų, šiuo metu grupė jau yra pelniusi 53 prestižinius muzikos apdovanojimus, tarp kurių - „MTV“, „Billboard“ bei „Grammy“ statulėlės. „Imagine Dragons“ 2018 metais buvo pripažinta daugiausiai „Spotify“ platformoje klausoma grupe ir tapo pirmąja roko grupe, kurios trys dainos „Believer“, „Thunder“ ir „Radioactive“ buvo perklausytos daugiau nei po milijardą kartų.

Išgirskite:

Skaitykite daugiau