Iš B.Spears buvusio vyro lūpų – skandalingi pareiškimai: ginti moters stojo dabartinis sutuoktinis

Kevinas Federline'as, Britney Spears ir Samas Asghari / Vida Press ir Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Britney Spears vyras Samas Asghari atkirto buvusiam garsenybės sutuoktiniui Kevinui Federline'ui po to, kai šis davė skandalingą interviu. Pastarojo metu K.Federline'as pareiškė, kad B.Spears vaikai nebenori bendrauti su savo mama, ir įvardijo to priežastis.

Britney Spears su pirmuoju vyru Kevinu Federline‘u susilaukė dviejų vaikų – 16-mečio Seano Prestono ir 15-mečio Jadeno Jameso.

Dabar „Daily Mail“ duotame interviu K.Federline‘as pasakojo, esą abu sūnūs su B.Spears nebenori bendrauti: „Vaikinai nusprendė, kad nenori jos šiuo metu matyti. Jie ją matė prieš kelis mėnesius, nusprendė net nevykti į vestuves.“

Britney Spears ir Kevino Federline'o vestuvės / „Scanpix“ nuotr.

Pasak buvusio šokėjo, paaugliams nepatinka atviri mamos „Instagram“ įrašai, publikuojamos nuotraukos, kuriose ji pozuoja apsinuoginusi.

„Bandžiau jiems paaiškinti, kad tai – tik dar vienas būdas, kaip ji išreiškia save. Bet tai nereiškia, kad tai jų neveikia. Yra išties sunku, neįsivaizduoju, ką jie patiria mokykloje“, – sakė K.Federline‘as.

Buvęs B.Spears vyras taip pat pareiškė vaikams sakęs, kad jų motinai reikia pagalbos, todėl jos gyvenimą ir finansus kontroliuoja tėvai.

„Kai Jamie (Britney tėvas – aut. past.) perėmė viską į savo rankas, reikalai susitvarkė. Jis ją išgelbėjo“, – sakė vyras.

Netrukus į šiuos skandalingus žodžius sureagavo dabartinis B.Spears sutuoktinis Samas Asghari ir pati dainininkė.

„Jo pareiškime apie mamos vengiančius vaikus nėra jokios tiesos ir manau, kad yra labai neatsakinga taip kalbėti viešai, – socialiniuose tinkluose šeštadienį rašė S.Asghari. – Vaikinai yra labai protingi ir tuoj bus pilnamečiai, taigi, galės priimti savo pačių sprendimus. Jie galimai supras, kad visi sunkumai jų šeimoje buvo dėl tėvo, kuris per penkiolika metų neskyrė laiko ir pastangų, kad taptų jų autoritetu.“

Tuo metu Britney Spears sakė, kad jai „skaudu“ girdėti, kaip jos buvęs vyras kalba apie jos santykius su vaikais.

„Išauginti paauglius nėra lengva ir man keista, kad priežastimi, kodėl mes nebendraujame, yra mano „Instagram“. Daviau jiems viską, man labai skaudu“, – kalbėjo Britney ir išdavė, kad tai jos mama jai liepė atiduoti vaikus buvusiam vyrui.

Britney Spears ir Samas Asghari / Vida Press nuotr.

S.Asghari savo instagramo įraše ėmė svarstyti, kad K.Federline‘as prabilo dėl to, kad vaikams sulaukus pilnametystės, nustos gauti alimentus iš buvusios žmonos.

„Nepažįstu jo asmeniškai ir nepykstu ant jo dėl nieko, išskyrus tai, kad jis bando mano žmoną paversti blogiete. Jo charakterį gerai parodo tai, kad jis palaikė žiaurų 13 metų trukusį laikotarpį, kai jos visas gyvenimas buvo kontroliuojamas, ir iki šiol aklai palaiko Jamie“, – pridūrė Samas.

Skaitykite daugiau