„Karklėje“ sužibo ryškiaspalviai festivalio dalyviai: stilius – nuo ausyčių iki nuogumo

Festivalio „Karklė“ dalyvių stilius: vasariški deriniai ir ryškūs akcentai / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ilgąjį Žolinių savaitgalį Lietuvos pajūris tiesiog ūžia – čia siaučia muzikos ir pramogų festivalis „Karklė“. Į kelių dienų trukmės linksmybes ir garsiausių atlikėjų muziką pasinerė tūkstančiai festivalininkų, kurie į didžiausią pajūrio fiestą atvyko pasiruošę: nusiteikę šokti iki paryčių ir pasipuošę pačiais įmantriausiais festivalio deriniais.

Ilgojo savaitgalio vėjams papūtus, penktadienį, didžiuliai būriai žmonių pasuko link pajūrio, o didžioji dalis jų – į muzikos ir pramogų festivalį „Karklė“. Trankiais pasirodymais prasidėjęs savaitgalis pasižymi ir kitu svarbiu akcentu – vasarišku bei šelmišku festivalininkų įvaizdžiu.

Dalis publikos visada stengiasi išsiskirti savo apranga ar aksesuarais. O tai daryti jiems puikiai pavyksta! Ryškūs drabužiai, šmaikštūs kostiumai, ryškios detalės ir nekasdieniškas makiažas – neatsiejama festivalio dalis.

Festivalyje „Karklė“ – karščio ir energijos banga / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Festivalyje „Karklė“ – karščio ir energijos banga / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Be abejonės, aprangą arba, tiksliau, jos nebuvimą padiktavo ir karštas ilgojo Žolinių savaitgalio oras.

Taip atsitiko ir šiemet. Saulėtas šeštadienio oras išrengė dalyvius, o kai kuriuose sužadino ir fantaziją. Karklėje tarp gausiai susirinkusios publikos buvo galima pastebėti ne tik mados tendencijas sekančius dalyvius, bet ir originalius kostiumus.

Kviečiame pasižvalgyti į „Karklės“ festivalininkus:

Festivalyje „Karklė“ – karščio ir energijos banga (127 nuotr.)
+121

Festivalį pradėjo įvairių muzikos žanrų atstovai: „Flying Saucer Gang“, „Sintetinė meilė“, „Elizi“, Marius Repšys ir grupė „Basas Pegasas“, RPTLE bei „Bitter Roots“, „Nouvelle“ ir „West One“.

Antrąją festivalio dieną pradėjo humoras: vidurdienį visus prie scenos pakvietė stand-up komedijos rinktinė – Tomas Rinkevič, Vita Žiba ir Deividas Vizgirda. Tai buvo stipri įžanga į kitą komedijos vakarėlį – savo naujausios ir dar niekur nepristatytos programos premjerą čia surengė stand-up komedijos žanro atstovai „Com.Unija“ – Mantas Grimalis, Airidas Jankus, Vanilla Killa B ir Henry Match.

Pagrindinę festivalio sceną, kaip jau įprasta „Karklei“, atidarė jaunieji talentai – grupė „Marabu“, kurie dar 2019 metais tapo jaunųjų grupių konkurso laureatais ir iškovojo šią teisę. Iškart po atidarymo scenoje skambėjo sunkioji muzika – čia elektrinėmis gitaromis ir būgnais decibelus virpins roko grupė „Thundertale“.

Festivalyje „Karklė“ – karščio ir energijos banga / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Festivalyje „Karklė“ – karščio ir energijos banga / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Įsibėgėjus vakarui, minia prie pagrindinės scenos tik didės – čia pasirodė viena iš festivalio „headlinerių“ – atlikėja MInelli, kurios populiarieji hitai „Rampampam“ bei „MMM“ Lietuvos radijo eteryje „pramušė“ stogą ir karaliavo „topuose“ net keliolika savaičių.

Po atlikėjos Minelli pasirodymo, scenoje bus labai ryšku, kadangi rampų šviesose išryškės lietuviškosios popscenos karalienės veidas ir pasigirs išskirtinis dainininkės vokalas – publikai savo hitus dovanos Džordana Butkutė.

Festivalyje „Karklė“ – karščio ir energijos banga / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Kiek po vidurnakčio, pagrindinėje scenoje vyks vienas bene laukiamiausių festivalio pasirodymų – nedažnus pasirodymus Lietuvoje rengiantis elektroninės muzikos virtuozas „Ten Walls“ savo debiutą „Karklėje“ pažymės ir premjera – festivalyje jis pristatys naujausią savo kūrinį „Runaway“.

Pasukus kiek toliau nuo pagrindinės scenos, šeštadienį muzikinio vyksmo netrūks visur: ryškiai sužibusi atlikėja Jessica Shy dovanojo savo kūrybos muziką ir pačius populiariausius šių dienų hitus, o po jos pasirodymo, jau saulei besileidžiant už horizonto, efektingą pasirodymą surengė grupė BA. su Benu Aleksandravičiumi priešakyje. Tamsiosios elektronikos šauklių „Solo Ansamblio“ pasirodymas, kaip pridera, įvyks tamsai jau visiškai užgaubus žemę.

Festivalyje „Karklė“ – karščio ir energijos banga / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Ir tai dar ne viskas: platų grojaraštį pildo ir kitose scenose skambanti muzika: jau ne pirmą sykį festivalyje pasirodysiantis reperis Mad Money, festivalio debiutantai – alternatyvaus roko grupė „Katarsis“ , septyniolikmetis repo atlikėjas Lucid Kidd, didžėjus Will-O. Didžėjų scenos gretose pasirodys muzikos prodiuseris, didžėjus JOVANI, o plokšteles iki vėlyvos nakties suks Flaxen Beats ir Filtered Tools duetas bei daug kitų DJ.

Festivalio „Karklė“ pirmoji diena (26 nuotr.)
+20

Skaitykite daugiau