Karolina Meschino į „Granatos Live“ atvyko palaikyti mylimojo: prisijungė ir poros artimieji

Karolina Meschino ir OG Version / Teodoro Biliūno nuotr.
Kristina Kučinskaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

Festivalio „Granatos Live“ užkulisiuose sutikta nuomonės formuotoja Karolina Meschino neslėpė – ji į didįjį muzikos renginį užsuko palaikyti mylimojo, populiaraus atlikėjo Dominyko Ježerio-OG Version. Vienas ryškiausių šalies reperių, į muzikos padangių viršūnes šovęs su milijoninėmis dainų peržiūromis ir kurio garsiausių repo kūrinių eilutes žino bene kiekvienas.

1 val. nakties jaunimo itin mėgstamas atlikėjas pasirodė „ZIP FM“ scenoje. Valandą laiko truksiančioje programoje skambėjo ir OG Version hitai, ir naujausi darbai.

Į „Granatos Live“ Karolina ir Dominykas atvyko gana anksti – reperis norėjo įsitikinti, kad techniniai sprendimai atitiks visų lūkesčius.

Karolina Meschino / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Kol OG Version repetavo, K.Meschino papasakojo Žmonės.lt portalui kasmet aplankanti vis daugiau festivalių. Dabar jos dėmesyje yra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje ūžiančios muzikos šventės. Neseniai ji lankėsi grandioziniame festivalyje Varšuvoje.

Muzikos festivalio „Granatos Live 2022“ antroji diena (148 nuotr.)
+142

„Kai tik tėveliai prižiūri mūsų mažąją Isabellę, su Dominyku stengiamės pabūti kartu. Ir būtent koncertai yra ta vieta, kur dažniausiai nuvykstame, kai galime“, – sakė žinoma nuomonės formuotoja.

Anksčiau ji yra sakiusi, kad paauglystėje nebuvo muzikos festivalių gerbėja ir juose pradėjo lankytis ne taip seniai.

Tam, kad nuvykti į kelias dienas trunkantį renginį, anot Karolinos, išskirtinio pasiruošimo nereikia.

„Nėra blogo oro festivaliuose“, – patikino pašnekovė, pridurdama, jog net žinodama, kad šeštadienį „Granatos Live“ merkė smarki liūtis, to visai nesureikšmino ir neabejojo – šokėjai per OG Version koncertą įsišėls kaip visuomet.

Muzikos festivalio „Granatos Live 2022“ antroji diena / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse siaučia aštuntasis muzikos festivalis „Granatos Live“. Jau įprasta, kad į iki sekmadienio čia vyksiančias linksmybes pasineria tūkstančiai nusiteikusiųjų šokti iki paryčių, o savo programas net penkiose scenose jiems pristato ryškūs tiek mūsų šalies, tiek užsienio atlikėjai bei didžėjai.

Muzikos festivalio „Granatos Live 2022“ dalyvių stilius (62 nuotr.)
+56
Muzikos festivalis „Granatos Live 2022“ pirmoji diena (169 nuotr.)
+163

Šeštadienį nuo ryto festivalio dalyvių laukė aibė linksmų aktyvių pramogų ir sporto turnyrų, 13 val. vyko „Kitokie pasikalbėjimai“ su Mantu Katleriu ir Emiliu Jokūbu. Vakare didžiąją sceną atidarė Monika Linkytė, po jos pasirodė grupė „Jauti“, Vaidas Baumila, GJan, „Beissoul & Einius“ bei pasaulinės pop muzikos žvaigždės Becky Hill ir Zara Larsson. Vakarą didžiojoje „Granatos Live“ scenoje vainikavo britų DJ Jonas Blue ir veiksmas vėl persikelė į kitas festivalio scenas bei muzikos erdves.

Skaitykite daugiau