Kauno viešbutyje Vilija Pilibaitytė-Mia įsivėlė į konfliktą: atlikėja buvo sumušta

Vilija Pilibaitytė-Mia / „Virtuvės istorijų“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Penktadienį Kaune esančiame viešbutyje įvyko konfliktas, kuriame, kaip pranešama, dalyvavo atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia.

Pranešama, kad penktadienį, balandžio 29 dieną, apie 13.40 val. Kaune, Mickevičiaus g. esančiame viešbutyje, vyras (gim. 1987 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1983 m.). 

Žmonės.lt žiniomis, minėtoji moteris – Vilija Pilibaitytė-Mia. Portalą Žmonės.lt pasiekė informacija, kad Mią ir smurtavusį vyrą siejo artimas ryšys. Konfliktas galėjo įvykti dėl skyrybų.

Penktadienį portalas 15min dėl šio įvykio bandė susisiekti su Mia, tačiau ji komentuoti atsisakė. Visgi, portalui dar kartą susisiekus su atlikėja pirmadienį, ji neketino neigti įvykusio incidento, tačiau komentuoti plačiau atsisakė.

Atlikėja neatmetė galimybės apie situaciją papasakoti vėliau.

„Kol kas nieko daugiau komentuoti dar nenoriu, galbūt tam pribręs laikas. Nesiruošiu būti auka, ar jos vaidinti, nes tiesiog nenoriu ja būti. Visa ši situacija pernelyg išpūstas burbulas. Nėra taip blogai, kaip atrodo“, – portalui 15min sakė dainininkė.

Vilija Pilibaitytė-Mia

Su įtariamu konflikto dalyviu (pavardė Žmonės.lt redakcijai žinoma) susisiekti nepavyko. Iš pradžių vyras neatsiliepė, vėliau išjungė telefoną.

Kiek vėliau, pirmadienį, Mia savo feisbuko paskyroje pasidalijo įrašu, kuriame patikino, kad jai viskas gerai. 

„Turėčiau palikt komentarą vieną kitą, na, bet nėra ką palikti. Kas nori, pučia burbulą, o kas nenori, tas gyvena savo gyvenimą. Todėl visus noriu nuramint, man viskas gerai! Aš gyva ir sveika, draugai! Ačiū visiems už jūsų rūpestį. O visa kita vadinama gyvenimu! Tik vienų gyvenimas praeina su tomis pačiomis situacijom tyliai ir ramiai, o kitų ne. Todėl aš nenoriu daugiau askaluot tos temos“, – rašė ji. 

Vilija Pilibaitytė-Mia / BNS nuotr.

Portalo lrytas.lt žiniomis, į minėtąjį Kauno viešbutį penktadienį buvo iškviesta greitoji pagalba. Atlikėjos veide buvo matyti patinimai, kraujuojanti žaizda ant lūpų. Sumušimai buvo sukelti smūgiuojant kumščiais ir delnais. 

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, rašo lrytas.lt.

Primename, kad V.Pilibaitytė-Mia buvo ištekėjusi už Nerijaus Antanavičiaus, tačiau pora po keturis metus trukusios santuokos 2019-aisiais pasuko skirtingais keliais.

Dainininkė Mia Pilibaitytė (21 nuotr.)
+15
Skaitykite daugiau