Kino studijos „Marvel“ prezidentas Kevinas Feige'as – apie troškimą į savo pusę palenkti Keanu Reevesą

Keanu Reeves/ Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Marvel“, kaip ir kiekviena kita kino studija planetoje, jau daugybę metų bando prikalbinti aktorių Keanu Reevesą prisijungti prie jų kino visatos. Nors niekas oficialiai nepatvirtinta, tačiau mokslinės fantastikos „Matrica“ žvaigždė žengė didelį žingsnį prisijungimo prie kompanijos link.

Po Džono Viko trilogijos K. Reevesas tapo vienu geidžiamiausių Holivudo aktorių, tad nenuostabu, jog kompanija nori pasinaudoti aktoriaus populiarumu. Kino studijos prezidentas Kevinas Feige'as atvirai prisipažino apie savo bandymus prisivilioti Keanu Reevesą, nors studija dar turi rasti vaidmenį, kuris jam tiktų idealiai. Iki šiol K. Reevesas nebuvo pasirodęs „Marvel“ kino visatos filmuose, tačiau jo bendradarbiavimas su „Keršytojai. Pabaiga“ režisieriumi Joe Russo priartino aktorių vienu žingsniu arčiau šio tikslo.

K. Reevesas ir J. Russo šiuo metu kartu kuria filmą. J. Russo nėra linkęs ankščiau laiko atskleisti daugiau detalių apie šį filmą, kuris, jo teigimu, tėra „formavimosi stadijoje“, bet patikino gerbėjus, kad scenarijus yra nuostabus ir Keanu Reevesas pasirodys pagrindiniame vaidmenyje.

Keanu Reevesas filme „John Wick“ / „ACME Film“ archyvo nuotr.


Atsižvelgiant į Keanu Reeveso gerbėjų kultą ir jo įspūdingą karjerą Holivude, akivaizdu, kodėl „Marvel“ nori, kad jis prisiimtų svarbų vaidmenį visiškai naują laikotarpį pradėsiančioje „Marvel“ kino visatoje.

Neseniai duotame interviu K. Feige'as atskleidė, kad kiekvieną kartą, kai yra kuriamas naujas projektas, jis tariasi su Keanu Reeves'u norėdamas išsiaiškinti ar yra vaidmuo, kuris jam tiktų ir patiktų. Kol kas studija grįžo tuščiomis rankomis, tačiau jie tikrai stengiasi, kad aktorius atsidurtų jų pilotuojamame laive.

„Mes kalbamės su juo beveik ties kiekvienu filmu, kurį kuriame“, – teigė „Marvel“ prezidentas Kevinas Feige'as.

Skaitykite daugiau