Lady Gaga pasirodys „Džokerio“ tęsinyje: vaidmens netekusi M.Robbie liko įžeista

Lady Gaga, Joaquinas Phoenixas ir Margot Robbie / Scanpix ir stopkadrų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Akivaizdu, kad atlikėja Lady Gaga gimusi būti žvaigžde – užvaldžiusi pasaulines scenas, ji ir toliau skinasi kelią Holivude. Užsienio žiniasklaida skelbia, kad ji kartu aktoriumi Joaquinu Phoenixu suvaidins populiariojo filmo „Džokeris“ (angl. „Joker“) tęsinyje.

Jau kurį laiką tarp kino juostos „Džokeris“ gerbėjų sklandė kalbos, kad šalia pagrindinio aktoriaus Joaquino Phoenixo filmo tęsinyje žiūrovai išvys ir atlikėją Lady Gaga.

Šias kalbas patvirtino pati dainininkė, savo instagramo paskyroje pasidalinusi trumpu animuotu filmo anonsu.

Spėliojama, kad filmo tęsinyje Lady Gaga vietoje aktorės Margot Robbie suvaidins Harley Quinn. Po tokių spėlionių žiniasklaidoje pasirodė anoniminių šaltinių pareiškimai, kad M.Robbie tokiu filmo komandos sprendimu liko ne itin patenkinta.

„Kiekvienas tikras Holivudo aktorius turėtų nervintis, kad jį pakeis koks nors popkultūros fenomenas. Margot nepyksta dėl tokio pasirinkimo, ji tiesiog įžeista“, – portalui „Variety“ sakė šaltinis.

„Čia kalbama ne apie talentingiausio žmogaus atranką vaidmeniui, o apie atranką to, kuris sulaukia daugiausia žiniasklaidos dėmesio“, – pridūrė jis.

Lady Gaga / „Scanpix“/AP nuotr.
Margot Robbie / Vida Press nuotr.

2019 m. pasirodęs filmas „Džokeris“ išpopuliarėjo visame pasaulyje ir tapo pelningiausiu komikso personažo filmu, kūrėjams atnešusiu daugiau kaip milijardą JAV dolerių. Venecijos kino festivalyje juosta buvo apdovanota „Auksiniu liūtu“ ir nominuota net 11-ai „Oskarų“, o pagrindinį vaidmenį atlikęs Phoenixas pelnė statulėlę geriausio aktoriaus kategorijoje.

Ilgai lauktas filmo tęsinys pasirodys 2024-ųjų spalį. Antroji „Džokerio“ dalis vadinsis „Joker: Folie à Deux“.

Joaquinas Phoenixas / Deimantas Čeplinskas nuotr.

Skaitykite daugiau