Laima Vaikulė prabilo apie savo sveikatos problemas: „Melskitės už mane!“

Laima Vaikulė / Scanpix ir asmeninio achyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Neseniai pasklidus kalboms apie Laimos Vaikulės atsinaujinusį vėžį, dainininkė iš Latvijos papasakojo apie sveikatos problemas. „Melskitės už mane“, – prašė ji gerbėjų.

„Pasitikiu gydytojais ir jei jie man liepia ką nors daryti, aš tai darau“, – žurnalui „Privātā Dzīve“ sakė dainininkė Laima Vaikulė, tačiau neatskleidė, kuo serga.

Dainininkė neslėpė, kad artėjant rudeniui ji itin saugosi visų virusų, įskaitant ir koronavirusą:

„Stengiuosi laikytis atokiau nuo žmonių. Laikausi dviejų metrų atstumo. Pasitikiu gydytojais ir darau tai, ką liepia. Geriu daug vandens, buvau skiepyta tris kartus. Man viskas gerai! Jei gydytojas sako, kad tai reikia daryti, vadinasi, tai reikia daryti.“

Laima Vaikulė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Paklausta apie dabartinę sveikatos būklę, L.Vaikulė atvira.

„Vietoj to, kad ką nors sakyčiau, verčiau pasakysiu tik tiek – melskitės už mane! Aš būsiu laiminga, melsiuosi už jus visus Dievui“, – kalbėjo ji.

Primename, kad pirmą kartą su vėžiu dainininkė susidūrė daugiau nei prieš 30 metų. Apie onkologinę ligą Laima Vaikulė sužinojo dar 1991 m.

Tuo metu gydytojai pranešė, kad ji serga krūties vėžiu, paskutine stadija. Savo artimiesiems ir draugams atlikėja to nepasakė, o vienintelis žmogus, kuris tai žinojo, buvo jos vyras Andrejus Latkovskis.

Laimei, ji sugebėjo atsispirti ligai, nors gydytojai jai buvo suteikę mažai šansų. L.Vaikulė yra sakiusi, kad besigydant nuo vėžio skausmas jai buvo rimtas išbandymas, o kad pasveiko, tiesiog vadino sėkme.

Skaitykite daugiau