Lilibet pimojo gimtadienio tortas: paviešinta jo kaina ir ryšys su princo Harry ir M.Markle vestuvėmis

Princas Harry ir Meghan Markle ir mažoji Lilibet / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Birželio 4-ąją princo Harry ir Meghan Markle dukrai Lilibet Dianai Mountbatten Windsor sukako vieneri metai. Praėjus savaitei nuo šventės paviešintas žavus tortas, specialiai sukurtas mažylės Lilibet gimimo dienai. Pasirodo, šis gardėsis ypatingas – siejasi su prieš ketverius metus vykusioms princo Harry ir Meghan Markle vestuvėms, rašo „Daily Mail“.

Pirmąjį gimtadienį JAV gimusi Lilibet Diana sutiko Jungtinėje Karalystėje, kur su tėvais viešėjo karalienės Elizabeth II valdymo platininio jubiliejaus iškilmėse.

JAV gyvenantys Meghan Markle ir princas Harry į birželio pradžioje vykusias Elizabeth II valdymo platininio jubiliejaus iškilmes atsivežė abu savo vaikus – Lilibet ir jos 3 metų broliuką Archie. Tai buvo pirmasis Lilibet vizitas Jungtinėje Karalystėje ir pirmas kartas, kai ji susitiko su 96 metų karaliene Elizabeth II.

Jungtinėje Karalystėje mažylė Lilibet ne tik susipažino su savo prosenele, bet ir mėgavosi savo pirmojo gimtadienio švente! Teigiama, kad jaukios Lilibet gimimo dienos proga Sasekso hercogas ir hercogienė sukvietė artimiausius draugus ir šeimos narius į neformalią, nedidelę iškylą, surengtą Fragmoro kotedžo kieme.

Lilibet gimtadienio šventė / Instagram nuotr.

Praėjus savaitei po mažylės Lilibet gimtadienio paviešinta torto, kurį tądien skanavo karališkosios šeimos nariai, nuotrauka. Pasirodo, kad Lilibet gimtadienio tortą kepė ta pati kepėja, kuri prieš beveik ketverius metus kūrė įspūdingą princo Harry ir Meghan Markle vestuvių tortą. Įdomu tai, kad net šių dviejų tortų sudėtis – tokia pati!

Apie tai prakalbo pati Londono kepyklos „Violet Cakes“ savininkė ir kepėja Claire Ptak, penktadienį pasidalijusi nestandartinio rausvo torto, skirto Lilibet gimimo dienai, nuotrauka. 

„Tai buvo Amalfi citrinų ir šeivamedžio žiedų tortas – toks pat, kurį sukūriau 2018 metais hercogo ir hercogienės vestuvių proga. Tačiau šį kartą jį padengėme braškių sviesto kremu, sukurtu specialiai Lilibet“,  – rašė ji.

Lilibet pirmojo gimtadienio tortas

Kitoje nuotraukoje matyti, kaip C.Ptak dėlioja baigiamuosius torto akcentus. Prie nuotraukos puikavosi prierašas: „Praėjusią savaitę buvo be galo malonu gaminti šį ypatingą Lilibet gimtadienio tortą. Linkiu jai džiugių ateinančių metų!“

Kaip skelbia „Daily Mail“, Sasekso hercogai dukros gimtadienio tortui nepagailėjo didelės sumos – už jį paklojo 244 svarus sterlingų (285 eur).

Platininio Elizabeth II valdymo jubiliejaus pamaldos (53 nuotr.)
+47
Skaitykite daugiau