Lina ir Paulius Bagdanavičiai dukrai surengė gimtadienio siurprizą: „Nenorėjome nuvilti“

Lina ir Paulius Bagdanavičiai su dukromis Paulina ir Marija / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Tenoro Pauliaus Bagdanavičiaus ir jo žmonos Linos namuose neseniai vyko šviesi, pavasariška šventė – jų pirmagimei dukrai Paulinai suėjo šešeri metukai. Daugelis nė neįtartų, kad visai neseniai porai rodėsi, jog niūrius karantino debesis ne taip lengva prasklaidyti. Tvirtybės sutuoktiniai sėmėsi vienas iš kito – surėmę nugaras ryžtingai tarė: „kartu ištversime ir didžiausias negandas“.

Nelengvi metai

Žmonės.lt kalbinta Lina Bagdanavičienė atvirai prisipažino – pastarasis laikotarpis buvo kupinas įvairiausių jausmų.

„Pirmajam karantinui prasidėjus, taip stipriai nepergyvenome. Kaip ir daugelis, galvojome, kad viskas greit pasibaigs. Vasara įnešė į namus optimizmo, Paulius po pertraukos pradėjo darbuotis, nors tikrai nebuvo toks aktyvus, kaip iki tol, kol visą šalį sustabdė koronavirusas.

Netrukus atslinko ruduo, o su juo kartu ir nauji iššūkiai. Visa šeima ėmėme nejuokais nerimauti. Visgi, maži vaikai, būstą reikia išlaikyti. Pasistūmė Pauliaus planai, o visus šeimyniškus sumanymus teko vis atidėlioti tolyn“, – pasakoja L.Bagdanavičienė.

Lina ir Paulius Bagdanavičiai su dukromis Paulina ir Marija / Asmeninio archyvo nuotr.

Nors jauna šeima pamažu prisijaukino pokyčius, suvokė, kad išlaukti teks ilgai, teko taupyti ir kaip tik įmanoma prisitaikyti prie darbo namuose.

„Mano vyras – kupinas idėjų žmogus, kuris visada daug mąsto, strateguoja, greit pesimistiškoms mintims nepasiduoda. Abudu sustojome, susikaupėmė, sąžiningai laikėmės visų apribojimų, taupėme, kūrėme ir sekėme naujienas“, – atvirauja operos solisto mylimoji.

Buvimas kartu tik sutvirtino tarpusavio ryšį

Visuomet daug laiko drauge praleisdavę Lina su Pauliumi teigia, jog dienos jiems neprailgo. Lina – jau antri metai motinystės atostogose, augina dukras Pauliną ir Mariją, tad jai buvimas namuose buvo gan įprastas reiškinys. „Mūsų vaikai – šildo širdis. Pastaraisiais metais abiejoms dukroms reikėjo dar daugiau dėmesio, tad su Pauliumi tik sukomės kaip įmanydami“, – šypteli Lina.

Ji prisipažįsta, kad vyresnioji Paulina neišvengė neįprasto pasauliui momento pasekmių. „Jautėsi, jog jai tikrai trūko vaikų, žaidimų su bendraamžiais ir įprastos socialinės aplinkos. Paulina – aktyvi, viskuo besidominti asmenybė. Trokšta eksperimentuoti, vis kažką naujo išbandyti. Ir pati per tą laiką, kol teko daugiau būti namuose, įsitraukiau į dukros kūrybines idėjas. Žiemą vaikams juk itin sudėtinga veiklos prasimanyti, o kai dar visur durys užvertos... visai kas kita vasarą, kai gali kieme būti, gamtoje, vykti maudynių prie vandens telkinio. Dabar dukra jau mėnesį lanko darželį ir tuo labai džiaugiasi“, – Žmonės.lt sako Lina.

Žaidimai sniege / Asmeninio archyvo nuotr.

Ypatinga dukros šventė

Pasiteiravus Linos, ar tėvų dėmesiu mažylės pasidalija, ši neslepia, kad abi – puikios bičiulės.

„Paulina su Marija dažnai kartu žaidžia, vakarais atsibučiuoja. Žinoma, nutinka, kad kokiu žaisliuku nepasidalija, bet greitai susitaiko, viena kitą be galo myli“, – neslepia dviejų mergaičių mama. Ji sutinka, kai vaikai tarpusavyje sutaria – ir tėvams lengviau.

Neseniai vyresnėlei Paulinai suėjo šešeri. L.Bagdanavičienė pasakoja, jog abu su Pauliumi labai norėjo, kad jai šis gimtadienis būtų tikra šventė su staigmenomis ir dovanomis.

„Nors ir be draugų, bet pasistengėme, kad dukrelei būtų linksma. Dar praėjusiais metais suplanavome šventę vaikų kambaryje, tačiau ją teko atšaukti. Nenorėjome Paulinos nuvilti. Ryte išlydėjome į darželį, kad papuoštume namus ir paruoštume įvairių vaisių. Darželyje dukrą pasveikino draugai, o namuose su visa atributika laukėme mes. Grįžusi Paulina taip nuoširdžiai, vaikiškai nustebo, jog buvo tikra fantastika ją tokią matyti. Mūsų lūkesčiai išsipildė – pavyko dukrelę pradžiuginti, surengti vakarėlį ir palepinti dovanėlėmis, jai patinkančiomis knygelėmis.“

Marija ir Paulina / Asmeninio archyvo nuotr.

Anot Linos, kartais net sunku suvokti, kaip greitai bėga laikas.

„Pasidaro šiek tiek baugu dėl tos tėkmės, bet toks gyvenimas, tuo jis ir ypatingas, kad kiekviena diena vis kitokia, o ypač su vaikais. Vertiname su Pauliumi kiekvieną minutę“, – priduria ji.

Ne viską piešia rožinėmis spalvomis

L.Bagdanavičienės namuose dabar karaliauja ramybė, tačiau ji nesislepia ir visko vien teigiamomis kalbomis negražina. Lina atvira – buvo visokiausių patirčių. 

„Ir ginčų su vyru neišvengėme. Juk prasidėjus pandemijai, buvo nemažai pasimetimo. Nežinojome, kas laukia, o su tuo jausmu – tikrai nėra paprasta susitaikyti. Pasikeitė gyvenimo tempas, apniko padrikos mintys, bet iš visų jėgų stengėmės save nuteikti, kad taip jau yra ir niekas čia nekaltas.

Iš sudėtingo laikotarpio netrukus pabandėme kaip iš citirnos išspausti tai, kas geriausia. Pradėjome rimčiau žiūrėti į savo bei vaikų sveikatą, Paulius ėmė intensyviai sportuoti, bėgioti, skyrė laiko susitvarkyti anksčiau neraminusias sveikatos problemas. Rūpinosi ne tik fizine, bet ir emocine sveikata“, – dalijasi Lina.

Paulius Bagdanavičius / Asmeninio archyvo nuotr.

Atsirado laiko širdžiai mielai veiklai

Šeima pasinėrė į kulinarinius atradimus, išmoko namuose kepti naminę raugo duoną, šimtalapį ir daug kitų tradicinių skanėstų.

„Aš pradėjau lankyti interjero dizaino kursus, ko anksčiau vis neprisiruošdavau padaryti. Mūsų šeimoje įsivyravo santarvė, netrūko vieni kitiems palaikymo. Manau, šiuo nelengvu laikotarpiu ėmėme labiau klausyti savo širdies, vidinių poreikių. Investavome laiką į žinias, tarpusavio santykius.

Paulius dabar intensyviai kuria ir ruošia naują programą, laukia susitikimo su publika. Galvoju, kad kaip tik šiuo laikotarpiu ir turime suremti pečius, tikėti vienas kitu, padėti emociškai bei dvasiškai. Buvimą kartu mes dabar priimame kaip dovaną, ką turbūt, pamiršdavome gyvendami įprastu, greitu gyvenimo ritmu. Labiausiai šiam laikotarpiui dėkoju už laiką su vyru, dukromis. Džiaugiuosi, kad turiu tokį puikų partnerį ir vaikus. Juos visad stengsiuosi palaikyti. Ne tik šiuo sudėtingu laikotarpiu“, – Žmonės.lt sako Lina.

 

Lina ir Paulius Bagdanavičiai su dukromis (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau