M.Markle tėvas atsidūrė ligoninėje: kita jo dukra Samantha kaltina Meghan

Meghan Markle ir Thomas Markle / „Scanpix“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Sasekso hercogienės Meghan Markle tėvas Thomas Markle buvo skubiai išvežtas į ligoninę. Pranešama, kad 77-erių vyras patyrė insultą.

Pranešama, kad Meghan Markle tėvas Thomas Markle pirmadienio vakarą buvo paguldytas į ligoninę, nes patyrė insultą.

Į pensiją išėjęs 77 metų televizijos apšvietimo režisierius buvo nufotografuotas Tichuanoje (Meksika). Nuotraukoje matoma, kaip jis įkeliamas į greitosios pagalbos automobilį su deguonies kauke ant veido, pranešė TMZ.

Pasak leidinio, Thomas buvo skubiai nugabentas per sieną į ligoninę Chula Vistoje, Kalifornijoje, apie 21.30 val. vietos laiku. Pranešama, kad jis negalėjo kalbėti su medikais ir turėjo užrašyti savo simptomus ant popieriaus lapo.

„Mano tėvas atsigauna ligoninėje. Prašome šeimos privatumo, jo sveikatos ir gerovės. Jam tiesiog reikia ramybės ir poilsio“, – Dailymail.com komentavo Thomo dukra Samantha Markle.

„Tikra tragedija, kiek jis buvo kankinamas, kiek jam teko ištverti dėl to, kad mano sesuo pastaruosius kelerius metus nekreipė į jį dėmesio. Tai neatleistina“, – pridūrė ji.

Thomas Markle su dukra / Asmeninio albumo nuotr.

Thomas anksčiau buvo patekęs į laikraščių antraštes dėl to, kad 2018 m. nedalyvavo Meghan karališkosiose vestuvėse su princu Harry dėl problemų su širdimi.

Tuo tarpu Samantha jau seniai kaltina Sasekso hercogienę dėl prastėjančios jų tėvo sveikatos. Kartą nesuprato, kodėl Meghan pagerbė Nelsoną Mandelą, nors nesutaria su jų tėvu.

„O gal atiduok duoklę savo tėvui?“, – 2018 m. Samantha rašė tviteryje. „Užteks. Elkis kaip žmogiškai, elkis kaip moteris. Jei mūsų tėvas miršta, tai dėl tavęs, Meg!“

Daugelio leidinių duomenimis, Thomas dėl sveikatos nedalyvaus karalienės Elžbietos II platininiame jubiliejuje kitą savaitę Londone, kaip neva buvo suplanavęs.

Princas Harry ir Meghan Markle su vaikais (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau