Madonna savo drabužiais dalijasi su sūnumi: „Davidas su jais atrodo geriau, nei aš“

Madonna su sūnumi Davidu Banda / Scanpix ir stopkadrų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Popmuzikos karalienė Madonna nėra vienintelė „stileiva“ savo šeimoje. Laidoje „The Tonight Show“ 63 metų atlikėja atskleidė, kad jos 16-metis sūnus Davidas Banda ne tik dėvi jos drabužius, bet ir „atrodo geriau su jais“ nei pati Madonna.

„Jis gali apsivilkti bet kokį drabužį ir atrodyti puikiai, – sakė Madonna laidos vedėjui Jimmy Fallonui ir juokaudama pridūrė. – Tai tikrai erzina. Jis dėvi mano drabužius ir su jais atrodo geriau, nei aš. Jis netgi gali apsivilkti suknelę ir atrodyti fantastiškai“.

„Davidas galiausiai taps vienu iš jūsų svečių“, – pranašavo atlikėja sakydama, kad jis turi „viską“, ko reikia, kad taptų žvaigžde.

Laidos vedėjas J.Fallonas jai pritardamas atsakė: „Išties, Davidas turi šarmo. Jis juokingas, žavus, atletiškas, gražus vyrukas“.

Madonna su sūnumi Davidu Banda / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Neseniai šešių vaikų motina su Davidu buvo pastebėta Bruklino „Barclays“ centre. Duetas pasipuošė „Adidas“ apranga: Madonna vilkėjo juodą sportinį kostiumą, o Davidas – mamos raudoną suknelę, segėjo vėrinius ir avėjo juodus sportbačius.

Popkaralienė neseniai „Instagrame“ pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame Davidas pasipuošęs mamos plazdančia balta suknele demonstravo šokių judesius kartu su mažąja seserimi.

Viename „Vogue“ interviu hitų atlikėja atskleidė, kad Davidas, kurį ji įsivaikino 2006 m., kai jam buvo vos 13 mėnesių, taip pat kuria savo muziką.

Be Davido, Madonna 2009 m. iš Malavio įsivaikino šešiolikmetę dukrą Mercy James, o 2017 m. priglaudė ir devynerių metų dvynukes Stellą ir Estere, kai joms abiem buvo 4 metai.

Madonna taip pat yra 22 metų sūnaus Rocco Ritchie, kuriuo dalijasi su buvusiu vyru Guy Ritchie, ir 25 metų dukros Lourdes Leon su buvusiu Carlosu Leonu, mama.

Madonna (33 nuotr.)
+27
Skaitykite daugiau