Margarita Drobiazko atsakė į kritiką dėl čiuožimo Sočyje: „Pirmiausia teiskite save“

Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko / Juliaus Kalinsko ir Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Penktadienį Lietuvos šokėjų ant ledo pora Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko sulaukė aštrių kritikos strėlių dėl suplanuoto pasirodymo Rusijos mieste Sočyje. Apie tai, kad pora čiuoš „Gulbių ežere“ pranešė Kremliaus atstovo Dimitrijaus Peskovo žmona čiuožėja Tatjana Navka. M.Drobiazko pagaliau sureagavo į kritiką – į ją atsakė rusų poeto eilėmis.

Rusijoje gyvenanti M.Drobiazko į kritiką dėl planuojamo pasirodymo Sočyje atsakė rusų poeto eilėmis.

„Pirmiausia teiskite save, išmokite tokio meno.

O jau tada teiskite savo priešą ir kaimyną visame žemės rutulyje.

Pirmiausia išmokite patys neatleisti sau nė vieno suklydimo.

O jau po to šaukite savo priešui, kad jis priešas ir nuodėmės jo sunkios.

Ne kitame, o savyje nugalėkite priešą, ir kai jums tai pavyks, neprireiks jau daugiau „volioti durniaus“ – štai ir tapsite jūs Žmogumi“, – rusų poeto Bulato Okudžavos eilėmis „Instagram“ pasidalino M.Drobiazko.

Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Primename, kad žinią apie Povilo Vanago ir Margaritos Drobiazko ketinimą pasirodyti Sočyje vyksiančiame šou, pirmasis paviešino žurnalistas Andrius Tapinas. Pasirodo, Maskvoje gyvenantys Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko rugsėjį Sočyje surengs pasirodymą „Gulbių ežeras“.

Ech, Povilai Vanagai ir Margarita Drobiazko – susigundėt ukrainiečių krauju permirktais rubliais, šoksite „Gulbių ežere“ Sočyje, kai į Ukrainą lėks rusų raketos, šypsositės ir lankstysitės plojančiai rusų publikai, nes karas kažkur toli ir jūsų tai neliečia.

Dar vienas ech dėl susimetimo su Tatjana Navka – Kremliaus ruporo Peskovo žmona, nuo kovo mėnesio pakliuvusia po JAV sankcijomis. Jums tai, matau, visiškai nekliūna.

Kaip rašo pati Navka sveikindama Vanagą – būk sveikas ir laimingas, ir kad gyvenime viskas būtų taip, kaip panorėsi. Kokia laimė bus pamatyti jus Sočyje.

Šokit ant to savo ledo pagal Kremliaus muziką, šokit ir kerėkit RuZZijos širdis, tik nepamirškit, kad karma yra žiaurinė kalė“, – rašė A.Tapinas.

Vladimiro Putino atstovo spaudai Dimitrijaus Peskovo žmoną, dailiojo čiuožimo žvaigždę Tatjaną Navką savo įraše Andrius Tapinas paminėjo ne veltui – būtent ji socialiniuose tinkluose pasidžiaugė Sočyje įvyksiančiu šou.

Pranešama, kad Sočio „Iasberg Soči“ arenoje ketinama rodyti Tatjanos Navkos pasirodymą „Gulbių ežeras“, apjungiantį specialiųjų efektų ir ledo žvaigždžių šou.

Projekte kartu su Margarita Drobiazko ir Povilu Vanagu žada dalyvauti olimpiniai ir pasaulio čempionai: Viktorija Sinicyna ir Nikita Kacalapovas,Ivanas Riginnas ir Morisas Kvitelašvilis.

„Organizatoriai „Gulbių ežerą“, kurį Sočyje bus galima pamatyti nuo rugpjūčio 9 iki rugsėjo 18 dienos, vadina klasikinio Rusijos baleto ir dailiojo čiuožimo sinteze“, – savo „Instagram“ paskyroje rašė Tatjana Navka.

Šiuo klausimu Žmonės.lt bandė susisiekti su P.Vanagu, bet jis telefonu neatsiliepė. Žmonės.lt bandė susisiekti ir su Povilo Vanago mama Lilija Vanagiene, kad ji pakomentuotų sūnaus sprendimą, tačiau Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentė telefonu taip pat neatsiliepia.

P.Vanagas ir M.Drobiazko jau kurį laiką gyvena Maskvoje. Vis dėlto Lietuvoje jie dažni svečiai – kasmet artėjant žiemos šventėms pora organizuoja įspūdingus šou ant ledo.

Skaitykite daugiau