Meghan Markle ir princas Harry ruošiasi naujam etapui: „Priimti sprendimai įrodys mūsų žmogiškumą“

Princas Harry ir Meghan Markle / SCANPIX nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Po pastarųjų metų pokyčių ir iššūkių Meghan Markle ir princas Harry pasirengę žengti sąmoningą žingsnį ir vėl sugrįžti į viešumą, skelbia portalas „People“.

Meghan Markle ir princas Harry jau pradėjo ruoštis darbingam rudeniui ir žiemai, kadangi daugelis programų, su kuriomis jie bendradarbiauja, aktyviai veikia ir laukia jų viešo įsitraukimo. Apie visą tai žurnalui „People“ pasakojo Sasekso hercogų artimas rašytojas, žurnalistas Omid Scobie.

O.Scobie yra Meghan Markle ir princo Harry išleistos knygos  „Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of A Modern Royal Family“ bendraautorius. 

„Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of A Modern Royal Family“ bendraautorius Omid Scobie

„Jie išties jaudinasi dėl to, kas laukia netolimoje ateityje, įskaitant tiesioginį darbą su įvairiomis viešomis įstaigomis, programomis bei  „Archewell“ fondo plėtra“, – sakė jis.

Duodamas interviu žurnalui „People“ O.Scobie prasitarė, kad nors ir Sasekso hercogai jaudinasi dėl sugrįžimo į viešumą, jiems tai padaryti būtina, kadangi pasitraukus iš karališkosios šeimos, jų finansiniai ištekliai lėtai senka. Visgi, naujas gyvenimo etapas su dvejais mažamečiais vaikais Kalifornijoje jiems yra tikra atgaiva.

Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

„Dabar jie gyvena kitoje realybėje, tačiau ta vieta yra daug sveikesnė“, – sakė rašytojas. Jis pabrėžė, kad daug apie žmogiškumą ir psichologinę sveikatą kalbėję Harry ir Meghan šiuo metu jaučiasi puikiai, todėl yra pasiruošę į viešumą grįžti su nauja energija.

Tai byloja ir antradienį poros labdaros „Archewell Foundation“ svetainėje pasirodęs įrašas.

„Nors neturime gyventi kančios būsenoje, mes, žmonės, esame įpratę tai priimti. Nesunku pastebėti, kai jaučiamės bejėgiai, tačiau visi kartu galime nepamesti savo vertybių. Sprendimai, kuriuos mes dabar priimame, įrodys mūsų žmogiškumą“, – užminę mįslę apie naujienas, kurios dar tik laukia, rašė Meghan Markle ir princas Harry.

Meghan Markle su sūnumi ir princu Harry / „Scanpix“ nuotr.

Primename, kad šiuo metu Meghan ir Harry džiaugiasi tėvyste: jiedu augina dviejų mėnesių dukrą Lilibet Dianą ir 2-ejų metukų sūnų Archie.

Princas Harry ir Meghan Markle „Global Citizen Live“ renginyje Niujorke (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau