Meghan Markle kivirčai su šeima tęsiasi: Sasekso hercogienę į teismą padavė jos sesuo Samantha

Meghan Markle ir Samantha Markle / „Scanpix“ ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Princo Harry žmona Meghan Markle (40) net ir pabėgusi nuo karališkosios šeimos į Kaliforniją, neišvengia nemalonumų. Šįkart Sasekso hercogienę į teismą padavė jos pačios sesuo Samantha Markle (57), kaltindama ją šmeižtu ir melagingomis istorijomis apie skurdžią vaikystę.

Meghan Markle sesuo Samantha padavė ją į teismą, siekdama prisiteisti 75 000 dolerių dėl melagingai pateiktos istorijos pokalbyje su Oprah Winfrey, kuriame Meghan tikino kilusi iš skurdžios šeimos. 

Samahta teismo ieškinyje teigė, kad tai negali būti tiesa, kadangi jųdviejų tėvas Thomas Markle finansavo „elitinį“ Meghan išsilavinimą bei kitais jos išlaidas.

Teismo dokumente tvirtinama, kad Sasekso hercogienė  siekia sugriauti Samanthos ir jos tėvo reputaciją.

Samantha Markle ir Meghan Markle vaikystėje / Socialinių tinklų nuotr.

Samantha tvirtino, kad Meghan melavo, kai teigė, kad augo skurde ir nuo 13 metų turėjo dirbti mažai apmokamus darbus, kad „sudurtų galą su galu“. Taip pat pridūrė, kad Meghan niekada nedirbo, kad susimokėtų už savo mokslus koledže.

Galiausiai, knygą „Laisvės paieškos. Harry ir Meghan: šiuolaikinės karališkosios poros istorija“, kurioje Meghan ir Harry paneigė įvairiausius gandus ir papasakojo savo versijas apie gyvenimą karališkoje šeimoje, Samantha pavadino sesers „pasakų gyvenimo istorija“.

Sasekso hercogų advokatas atmetė pateiktą Meghan Markle sesers Samanthos Markle ieškinį, tvirtindamas, kad jis yra „nepagrįstas“.

Thomas Markle su dukra / Asmeninio albumo nuotr.

Ne paslaptis, kad Meghan Markle santykiai su jos tėvu ir seserimi jau ilgą laiką lydimi skandalų. 

Labiausiai Princo Harry žmoną įskaudino tai, kad jos tėvas surežisavo fotosesiją paparacui, ir ilgus metus bendravo su bulvarine žiniasklaida, skleidė gandus.

Praėjusiais metais atvirame interviu Meghan Markle JAV televizijos žvaigždei Oprah Winfrey pasakojo, jog nors ir myli savo tėvą, jai nėra suprantamas jo bendradarbiavimas su bulvarine spauda.

„Aš žiūriu į Archie ir galvoju, kad nuoširdžiai negalėčiau įsivaizduoti savęs specialiai žeidžiančios savo vaiką. Negaliu to įsivaizduoti. Todėl man sunku su tuo susitaikyti“, – kalbėjo Meghan.

Tuo tarpu pats Th.Markle į tokias dukros kalbas nekreipė dėmesio ir praėjus keliems mėnesiams po interviu „Fox news“ paskelbė, kad savo dukrą taip pat žada paduoti į teismą. Vyras patikino, kad taip sieks teisės matytis su savo anūkais Archie Harrisonu ir Lilibet Diana. 

„Aš kreipsiuosi į Kalifornijos teismus, nes noriu matytis su savo anūkais. Tai įvyks labai netolimoje ateityje“, – tuo metu teigė Thomas Markle. 

Princas Harry ir Meghan Markle „Global Citizen Live“ renginyje Niujorke (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau