Meghan Markle teta neslepia apmaudo: mirus vyrui dukterėčia net nepareiškė užuojautos

Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

Rugpjūčio pabaigoje būdamas 72-ejų mirė širdies nepakankamumu sirgęs Sasekso hercogienės Meghan Markle dėdė Josephas JJ Johnsonas. Dabar prabilusi vyro našlė, Meghan teta Pam neslepia kartėlio – per beveik tris mėnesius iš dukterėčios ji taip ir nesulaukė „jokių užuojautos žodžių“.

Liūdesio kamuojama Meghan Markle teta atskleidė, kad praėjus beveik trims mėnesiams nuo savo vyro, kuris Meghan buvo dėdė, mirties, jos dukterėčia vis ar neišreiškė užuojautos, rašo mirror.co.uk.

Josephas JJ Johnsonas ilgą laiką kentėjo nuo stazinio širdies nepakankamumo ir mirė rugpjūčio 27 d. Jam buvo 72 metai. Velionis Meghan Markle kažkada buvo apibūdinęs kaip „magišką“, tačiau vyro našlė Pam rėžė: „Iš Meghan nesulaukėme jokių užuojautos žodžių.“

„Esu tikra, kad Meghan žino apie jo mirtį, nes žino jos mama Doria. Ir ji tikrai pasakė Meghan. Nėra taip, kad Meghan nežinotų, – pasakojo M.Markle teta Pam. – Kai kurie mano šeimos nariai išties nusiminę, kad ji su jais nesusisiekė.“

Pam taip pat atskleidė, kad jos velionis vyras prieš mirtį tikėjosi susitaikymo. Tad moteris vis dar tikisi, kad Meghan su ja susisieks.

Tetos pareiškimai pasirodė praėjus trims dienoms po M.Markle pasirodymo Ellen DeGeneres' laidoje. Valandą trukusio interviu metu Sasekso hercogienė pristate savo knygą vaikams „The Bench“ („Suoliukas“), kuri paremta jos vyro princo Harry santykiu su jųdviejų sūnumi Archie.

Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.

Buvusi serialo „Suits“ („Kostiumuotieji“) aktorė minėtame šou taip pat atliko humoristines užduotis, pavyzdžiui, parduotuvėje gurkšnojo pieną iš kūdikio gertuvės.

Meghan teta Pam teigė: „Suprantu, kad dėl jos karališkojo statuso Meghan gyvenime dabar daug kas vyksta. Bet vis tiek skaudu, kad nieko iš jos negirdėjau.“

Velionis M.Markle dėdė dažnai leisdavo laiką su ja, kai ši buvo vaikas, o jo mama Jeanette, Meghan močiutė, padėdavo ją auginti, kai motina Doria intensyviai dirbdavo.

Vėliau, kai Jeanette patyrė insultą, Meghan apsilankė šeimos namuose Kalifornijoje, kad padėtų slaugyti močiutę, ruošti jai maistą ir tiesiog laikyti už rankos.

„Meghan buvo labai artima mums, praleido daug naktų mūsų namuose ir gerai sutarė su mano sūnumi Seanu. Ji prižiūrėjo Jeanette, vežė ją pas gydytojus ir tikrai padėjo ja rūpintis. Bet kai ji užaugo ir tapo aktore, kaip ir daugelyje šeimų, mūsų ryšiai nutrūko“, – prisiminė 68-erių Pam.

Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

Pasak M.Markle tetos, Sasekso hercogienė nebendravo nei su ja, nei su dėde nuo pat 2017-ųjų gruodžio, kai dėdė su spauda pasidalijo Meghan nuotraukomis. Kitais metais jiedu nebuvo pakviesti ir į M.Markle vestuves su princu Harry Vindzoro pilyje.

„Nesu tikra, kodėl ji turėtų pykti dėl pasidalijimo tokiomis gražiomis nuotraukomis, kuriose buvo matyti gausi mūsų šeima, – svarstė Pam. – Manau, kad atėjo laikas atleisti – jei yra už ką atleisti.“

Meghan Markle ir princas Harry karo veteranų pagerbimo renginyje Niujorke (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau