Mirė garsios Rusijos grupės „Laskovyj maj“ vokalistas Jurijus Šatunovas: dainininkui buvo 48-eri

Jurijus Šatunovas / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: 15min
AA

Mirė Rusijos dainininkas, praeityje garsios grupės „Laskovyj maj“ vokalistas Jurijus Šatunovas. 48-erių atlikėjas pastaruoju metu garsiai skambėjo dėl proputiniškų pažiūrų – ukrainiečius vadino fašistais ir naciais.

Rusijos dainininkas Jurijus Šatunovas mirė sulaukęs 48 metų. Mirties priežastis – stiprus širdies smūgis. Apie tai pranešė portalas Lenta.ru.

Šį įvykį jau pakomentavo „Laskovyj maj“ direktorius Arkadijus Kudriašovas. Pasak jo, J.Šatunovas mirė greitosios pagalbos automobilyje.

Kaip manoma, tikriausiai jis pasijuto blogai, todėl jam iškvietė greitąją pagalbą. Apie hito „Belyje rozy“ (Baltos rožės, – liet.) dainininko sveikatos problemas žinoma jau seniai.

Jurijus Šatunovas / Socialinių tinklų nuotr.

Prieš kelerius metus jam buvo atlikta operacija, o vėliau teko reabilituotis užsienyje.

Jurijus Šatunovas yra rusų dainininkas, grupės „Laskovyj maj“ vokalistas. Jis išpopuliarėjo atlikęs hitą „Belyje rozy“, kuris 80-aisiais skambėjo iš kiekvieno imtuvo.

Jis buvo labai populiarus. Koncertų skaičius pasiekė aštuonis per dieną ir daugiau kaip keturiasdešimt per mėnesį. Per grupės gyvavimo laikotarpį joje dalyvavo ne mažiau kaip dešimt solistų. Grupė iširo 1991 m., netrukus iš jos pasitraukus Jurijui Šatunovui.

Pastaruoju metu J.Šatunovo vardas aidėjo kaip proputiniško atlikėjo. Teigiama, kad atlikėjas atsisakydavo koncertuoti įmonių vakarėliuose, jei užsakovas būdavo ukrainietis. Apie tai prakalbo ryšių su visuomene specialistė Anna Salata. Ji teigė, kad J.Šatunovas ukrainiečius vadino fašistais ir naciais.

„Nuo 2014 metų kiekvieną kartą, kai sulaukdavo skambučio su prašymu surengti privatų pasirodymą Europoje ir sužinodavo, kad užsakovai yra iš Ukrainos, jis visada atsakydavo, kad mes visi čia esame naciai ir fašistai. Jis neketino dainuoti prieš žmones, kurie negerbia didžiosios Rusijos“, – teigė A.Salata.

Skaitykite daugiau