Nesutarimai liko praeityje: Meghan Markle ir Kate Middleton drauge žada kurti dokumentinį filmą

Kate Middleton ir Meghan Markle kartu stebėjo teniso turnyrą / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Nors pastaruosius metus vis aidi kalbos apie Meghan Markle (40) ir Kate Middleton (39) nesutarimus, atrodo, jie jau liko praeityje. „Us Weekly“ praneša, kad Sasekso ir Kembridžo hercogienės žada suvienyti jėgas bendram projektui.

Kaip rašo „Us Weekly“, K.Middleton ir M.Markle kartu žada kurti dokumentinį filmą „Netflix“ platformai. Šioje juostoje, kaip teigiama, dėmesys turėtų būti skiriamas Kembridžo hercogienės labdaringai veiklai.

Kaip minėtam portalui pasakojo artimas Sasekso hercogienei šaltinis, M.Markle ir K.Middleton santykiai paskutiniu metu pagerėjo, tad mintis sukurti dokumentinį filmą apie K.Middleton filantropinę veiklą kilo būtent Sasekso hercogienei.

„Meghan ir Kate gerai sutaria ir dažniau bendrauja. Meghan pasiūlė Katei sukurti bendrą projektą, analizuojantį jos filantropinę veiklą. Kate Middleton tokią idėją sutiko labai palankiai“, – atskleidė šaltinis.

Tiesa, oficialūs rūmų šaltiniai informacijos apie bendrą hercogienių projektą nepatvirtino. 

Kate Middleton ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

Žinia, kad M.Markle ir princas Harry įžengs į kino industriją, pasklido dar praėjusiais metais, kai karališkoji pora pasirašė pelningą sutartį su „Netflix“. „Archewell Productions“ įkūrę Sasekso hercogai tuomet skelbė, jog jų kompanija kurs dokumentinius filmus, serialus, laidas vaikams, kuriuos bus galima išvysti „Netflix“ platformoje. 

„Mūsų asmeninis gyvenimas, tiek poroje, tiek atskirai, leido suprasti žmogaus dvasios galią, drąsos ir bendražmogiškumo poreikį. Dirbdami su įvairiomis bendruomenėmis, šviesdami žmones, mes daugiausia dėmesio skirsime ne tik informatyvaus, bet ir pozityvaus turinio kūrimui“, – skelbė Sasekso hercogai.

Princas Harry ir Meghan Markle / Vida Press nuotr.

Balandžio 6-ąją paskelbta ir informacija apie pirmąjį bendrą Sasekso hercogų įkurtos prodiuserinės kompanijos „Archewell Productions“ ir „Netflix“ projektą. Kaip teigiama, pirmasis dokumentinis serialas bus kuriamas apie ne vienerius metus princo Harry puoselėjamą iniciatyvą „Invictus games“. 

Iniciatyvos „Invictus games“ princas Harry ėmėsi 2014 metais, o jos tikslas – skatinti sportuoti tuos, kurie tarnavo ginkluotosiose pajėgose, ir užsiimti sportu kaip psichologine ir fizine reabilitacija.

Teigiama, kad dokumentiniame seriale „Heart of Invictus“ bus rodomi sportininkų, besiruošiančių 2022-ųjų žaidynėms Hagoje, darbo užkulisiai.

„Ši dokumentika atvers visam pasauliui galimybę pamatyti tą jaudulį ir nuotaikas, kurios tvyro besiruošiant kitų metų rungtynėms, vyksiančioms Nyderlanduose“, – rašoma princo pranešime.

Princas Harry ir Meghan Markle „Global Citizen Live“ renginyje Niujorke (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau