„Netflix“ paskelbė apie „Squid game“ realybės šou: prizas – daugiau nei 4 milijonai eurų

Kadras iš filmo „Squid game“
Šaltinis: Žmonės
AA

„Netflix“ paskelbė apie neeilinį projektą – renka dalyvius naujam realybės šou, kurį įkvėpė populiariausias visų laikų serialas „Squid game“. Tiesa, laimei, čia dalyviai spręs ne gyvybės ir mirties klausimą.

Kaip praneša BBC, 456 žaidimo dalyviai iš viso pasaulio varžysis rungtyse, kuriose „blogiausias scenarijus – grįžti namo tuščiomis rankomis“, t. y. netekti galimybės laimėti net 4,56 mln. dolerių (4,38 mln. eurų ) piniginį prizą.

Trečiadienį platforma „Netflix“ paskelbė, kad naujasis 10 serijų serialas, pavadinimu „Squid Game: The Challenge“ turės didžiausią dalyvių skaičių ir didžiausią piniginį prizą realybės šou istorijoje.

„Kai žaidėjai varžysis originalaus serialo įkvėptuose žaidimuose ir naujose netikėtose užduotyse, bus išbandomos jų strategijos, sudarytų sąjungų tvirtumas ir dalyvių charakteris. Varžovai palaipsniui bus pašalinami“, – rašoma pranešime.

„Squid game“ kadras / Scanpix nuotr.

Tiesa, norintys dalyvauti realybės šou turi atitikti keletą reikalavimų. Pirmiausia, realybės šou dalyviai turi būti ne jaunesni nei 21 metų. Taip pat jie turi kalbėti angliškai ir turi būti pasiruošę filmuotis keturias savaites 2023 metų pradžioje.

456 realybės šou dalyviai – tai aliuzija į originalų serialą „Squid game“, kuriame varžėsi tiek pat žaidėjų. Juostos pagrindinis veikėjas Seong Gi-hun buvo vadinamas 456-uoju žaidėju.

„Squid game“ kadras / Scanpix nuotr.

Trečiadienį „Netflix“ taip pat oficialiai patvirtino, kad populiarusis serialas „Squid game“ bus pratęstas antrajam sezonui.

„Squid Game“ yra didžiausias visų laikų „Netflix“ televizijos serialas. Skaičiuojama, kad platformos prenumeratoriai visame pasaulyje žiūrėjo serialą 1,65 milijardo valandų per pirmąsias 28 dienas nuo jo išleidimo.

Serialas pateko į istoriją – 2022 metais Ekrano aktorių gildijos apdovanojimuose tapo pirmuoju serialu ne anglų kalba ir pirmuoju korėjiečių serialu, pelniusiu nominacijas už vaidmenis (Lee Jung-jae) ir (Jung Ho-yeon) bei kaskadinius sprendimus.

Serialas „Squid game“ (12 nuotr.)
+6

Skaitykite daugiau