Okupantai sugriovė ukrainiečių grupės „Druga Rika“ lyderio namus: parodė, kas iš jų liko

Grupės „Druga Rika“ lyderis Valerijus Kharchishinas parodė, kaip rusų okupantai sugriovė jo namą / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Grupės „Druga Rika“, kurios Ukrainos palaikymo koncertas Vilniuje įvyks šį penktadienį, balandžio 29 d., lyderis Valerijus Kharchishinas parodė, kaip rusų okupantai sugriovė jo namą.

Ukrainiečių muzikantas parodė, kas liko iš sodybos, kurią jis pasistatė Gostomelyje, po žiauraus rusų okupantų apšaudymo.

Grupės „Druga Rika“ lyderis Valerijus Kharchishinas sau ir savo šeimai įsirengė jaukų užmiesčio namą Gostomelyje. Tačiau ramų gyvenimą sugriovė rusų kariai, o jų sviedinys pataikė į muzikanto namą.

Pirmą kartą po tragiškos žinios V.Kharchishinas parodė, kaip dabar atrodo jo namas, tiksliau, tai, kas iš jo liko. Dainininkas taip pat pasakojo, kad dabar jo vyriausias sūnus ir brolis kovoja už Ukrainą.

Grupės „Druga Rika“ lyderis Valerijus Kharchishinas parodė, kaip rusų okupantai sugriovė jo namą / Asmeninio albumo nuotr.

„Taip, tai namas, kuriame gyveno mano vaikai. Vyriausiasis dabar yra fronte“, – rašė muzikantas.

Siekdamas atkreipti gerbėjų ir visuomenės dėmesį bei informuoti apie Ukrainos kariuomenės poreikius, V.Kharchishinas parodė sugriauto namo nuotrauką.

„Ne paslaptis, kad formuojami nauji Ukrainos ginkluotųjų pajėgų daliniai, kurie stiprina pozicijas šiauriniame fronte. Vienam iš jų, prie kurio prisijungė ir mano brolis, reikia pagalbos“, – sakė V.Kharchishinas.

Muzikantas jau įgijo dalį reikalingų kariuomenei priemonių, tačiau jis paskelbė sąrašą daiktų, kuriuos dar reikia nupirkti mūsų kariams fronto linijoje.

„Druga Rika“ / Grupės archyvos nuotr.

Legendinės Ukrainos roko grupės „Druga Rika“ koncertas „Kas jei ne mes?“ vyks balandžio 29-ąją dieną pramogų salėje Vakaris Vilniuje. 

Grupė „Druga Rika“ yra tikra Ukrainos roko muzikos legenda. Sakoma, kad ji dainuoja siela. „Druga Rika“ muzikuoja jau 25-erius metai ir yra išleidusi 7 studijinius albumus.

Šiuo metu grupė „Druga Rika“ tęsia labdaros koncertinį turą po Europą su programa „Kas jei ne mes?“. Lėšos, surinktos už šiuos koncertus, bus skirtos pagalbai Ukrainai. 

Bilietus į „Druga Rika“ koncertą galima įsigyti visose Bilietai.lt kasose ir internete: www.bilietai.lt

Skaitykite daugiau