Paskelbtas protingiausių britų karališkosios šeimos narių sąrašas: pirmoje vietoje – Meghan Markle

Princas Harry ir Meghan Markle / Vida Press nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

Paskelbtas protingiausių Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos narių sąrašas. Remiantis akademijos „Oxford Royale“ atliktu tyrimu, protingiausios titulu gali džiaugtis Sasekso hercogienė Meghan Markle (40).

Tyrimas atliktas išanalizavus britų karališkosios šeimos narių rezultatus aukštosiose mokyklose ir tų aukštųjų mokyklų, kurias lankė, reitingus, rašo „New York Post“.

Prestižinį Northwestern universitetą Evanstone, Ilinojaus valstijoje, baigusi Meghan Markle sąraše užėmė aukščiausią vietą. Hercogienė minėtoje aukštojoje mokykloje yra įgijusi dvigubą teatro ir tarptautinių santykių diplomą.

„Gyvenimas būnant karališkosios šeimos nariu ne visada yra lengvas darbas, tenka susitvarkyti su į tave nutaikytu žvilgsniu ir buvimu visuomenės dėmesio centre, ir Meghan Markle akademiniai pasiekimai padėjo jai puikiai atlikti šį vaidmenį.

Nors Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė atsisakė savo karališkųjų pareigų, jie pritraukė pasaulio dėmesį, o Meghan noras panaudoti savo platformą didinant informuotumą apie rimtas pasaulio problemas atspindi jos sumanumą, analitinį mąstymą ir įgytą išsilavinimą“, – taip tyrimo išvadas komentavo „Oxford Royale“ atstovas.

Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.

Tuo metu Kembridžo hercogienei Catherine (39) sąraše atiteko antroji vieta. Ji mokėsi Marlborough koledže Viltšyre, Anglijoje, vėliau – St. Andrews universitete.

Princas Williamas buvo paskelbtas trečiuoju protingiausiu karališkuoju asmeniu – atsidūrė žemiau už žmoną, mat ji aukštąją mokyklą baigė geresniais pažymiais.

Williamo brolis princas Harry net nepateko į dešimtuką, mat vidurinėje mokykloje nepasižymėjo aukščiausiais rezultatais, o koledžo išvis nelankė.

Remiantis „Oxford Royale“ duomenimis, protingiausių britų karališkosios šeimos narių dešimtukas:

1. Meghan Markle

2. Kate Middleton

3. Princas Williamas

4. Princesė Eugenie

5. Peteris Phillipsas

6. Zara Tindall

7. Princesė Anne

8. Ledi Kitty Spencer

9. Camilla Parker Bowles

10. Princesė Beatrice

Skaitykite daugiau