Paviešintos Meghan Markle žinutės: jose – nusivylimas karališkąja šeima ir gudrus planas

Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Londono teismas paviešino Meghan Markle SMS žinutes ir laiškus, kuriuose ji kalba apie karališkosios šeimos nepalaikymą dėl jos sudėtingų santykių su tėvu, skelbia „Independet“.

Meghan Markle laiškai paviešinti dėl jos ieškinio prieš Associated Newspapers Limited, „MailOnline“ ir „The Mail on Sunday“ leidėją, skelbia užsienio portalas.

Laiškuose, skirtuose savo buvusiam komunikacijos vadovui Jasonui Knaufuikad, Meghan rašė, kad jos vyras princas Harry patyrė „nuolatinį priekaištavimą“ iš kitų karališkosios šeimos narių dėl jos komplikuotų santykių su tėvu. 

Taip pat laiškuose užsiminama, kad pati M.Markle planuoja parašyti laišką tėvui Thomui Markle, kuris davė skandalingąjį interviu žiniasklaidai apie savo dukrą po to, kai ši nutraukė ryšius.

Karalienė Elizabeth II, Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.

„Mane tai skatina daryti žinojimas, kiek skausmo tai sukelia H (red. pastaba – Harry). Net po savaitės su tėčiu (red. pastaba – princu Charlesu) ir daugybės paaiškinimų, atrodo, kad jo šeima nekreipia dėmesio į tai ir vis priekaištauja: „ar ji negali tiesiog nueiti pas savo tėvą ir priversti jį užtilti?“, – laiškuose savo buvusiam komunikacijos vadovui Jasonui Knaufuikad 2018 m. rašė Meghan.

„Jie nesupranta mano situacijos, todėl galvoju parašyti laišką tėčiui, ka H galėtų pasakyti savo šeimai: „Ji parašė jam laišką, o jis vis dar tai daro“. Jei tai padaryčiau, apsaugočiau savo vyrą nuo šių nuolatinių priekaištų.

Ir nors mažai tikėtina, galbūt mano tėvas bent akimirką susimąstytų, kad man kenkia ir sustotų“, – pridūrė ji.

Žinutėse M.Meghan užsimena, kad planuoja į Thomą Markle kreiptis „Tėveli“, kad taip suminkštintų jo širdį. Taip pat su savo komunikacijos vadovu ji aptarė kokio ilgio, kelių puslapių laiškas turėtų būti, ar jį turėtų rašyti ranka.

Thomas Markle su dukra / Asmeninio albumo nuotr.

Primename, kad M.Markle ir T.Markle'o santykiai pašlijo po virtinės skandalų. Princo Harry žmoną įskaudino tai, kad tėvas ne tik surežisavo fotosesiją paparacui, bet ir nenustojo bendrauti su bulvarine žiniasklaida bei skleisti gandų.

Meghan Markle šių metų pavasarį JAV televizijos žvaigždei Oprah Winfrey pasakojo, jog nors ir myli savo tėvą, jai nėra suprantamas jo bendradarbiavimas su bulvarine spauda.

„Aš žiūriu į Archie ir galvoju, kad nuoširdžiai negalėčiau įsivaizduoti savęs specialiai žeidžiančios savo vaiką. Negaliu to įsivaizduoti. Todėl man sunku su tuo susitaikyti“, – kalbėjo Meghan.

Panašu, kad Thomas vis nepasimoko iš savo paties klaidų. Vasarą „Fox news“ Th.Markle teigė, kad savo dukrą žada paduoti į teismą. Vyras patikino, kad taip sieks teisės matytis su savo anūkais Archie Harrisonu ir Lilibet Diana. 

„Aš kreipsiuosi į Kalifornijos teismus, nes noriu matytis su savo anūkais. Tai įvyks labai netolimoje ateityje“, – teigė Thomas Markle. 

Skaitykite daugiau