Po ilgos kovos M.Markle pasiekė pergalę: laimėjo bylą dėl jos laiško tėvui paviešinimo

Meghan Markle ir princas Harry lankėsi Tongoje / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Meghan Markle laimėjo bylą prieš Jungtinės Karalystės leidinį „Mail on Sunday“, išspausdinusį jos asmeninio laiško tėvui ištraukas, praneša „Mirror“.

Aukščiausiasis teismas nusprendė, jog bylą įmonei „Associated Newspapers Ltd“ iškėlusios Meghan Markle privatumas buvo pažeistas, kai minėtos įmonės laikraštis „Mail on Sunday“ išspaudino laišką, skirtą asmeniškai Thomui Markle.

M.Markle laišką tėvui atsiuntė 2018-ųjų rugpjūtį, netrukus po jos santuokos su princu Harry. Jame ji paragino giminaitį nustoti kalbėti su žiniasklaida.

Skundą teismui dėl neteisėto privačios informacijos panaudojimo Meghan Markle pateikė 2019 metų spalį.

Meghan advokatai ne kartą pabrėžė, kad laiško publikavimas buvo „šios žiniasklaidos grupės vykdomos melagingų ir sąmoningai žeminančių istorijų apie ją ir jos sutuoktinį kampanijos dalis“.

Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

Kunigaikštienė bylą prieš jos privatumą pažeidusį leidinį laimėjo dar 2021-ųjų metų pradžioje, kai Aukščiausiojo Teismo teisėjas priėmė jai palankų sprendimą, tačiau leidinys tąkart pateikė apeliaciją. Visgi šiandien ANL skundas buvo atmestas.

Aukščiausiojo teismo teisėjas teigė, kad M.Markle ir ANL byla buvo tokia aiški, kad sprendimo priėmimui nereikėjo net ilgo posėdžio.

Skelbdami sprendimą trys skundą nagrinėję teisėjai teigė, kad M.Markle laiško turinys yra „asmeninis, privatus, nėra viešojo intereso reikalas“.

Jie pridūrė, kad Sasekso hercogienės lūkesčiai, kad ši informacija turėjo likti nepaviešinta, yra pagrįsti ir suprantami. Pasak teisėjų, „The Mail on Sunday“ straipsniai pažeidė M.Markle privatumą.

M.Markle palankus teisėjų sprendimas neskundžiamas ir galutinis.

Skaitykite daugiau