Po neištikimybės skandalo A.Schwarzeneggeris oficialiai išsiskyrė su M.Shriver: skyrybos truko 10 metų

Arnoldas Schwarzeneggeris ir Maria Shriver / Scanpix nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Nors aktorius, buvęs Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Schwarzeneggeris ir žurnalistė Maria Shriver kartu nebegyvena jau dešimtmetį, pora tašką skyrybų procese padėjo tik dabar. Viso to priežastis – sudėtingos turto dalybos.

Kaip praneša TMZ, galutinius skyrybų dokumentus teisėjas pasirašė šį mėnesį. Teigiama, kad skyrybų procesas užtruko, nes Arnoldui Schwarzeneggeriui ir Mariai Shriver buvo sudėtinga susitarti dėl turto.

Pasak TMZ, pora greičiausiai per pusę pasidalins apytiksliai 400 mln. JAV dolerių. A.Schwarzeneggeris ir M.Shriver susituokė 1986-aisiais. Jiedu nebuvo pasirašę ikivedybinės sutarties.

Nei Arnoldo, nei Marios atstovai žinios apie galutinį išsiskyrimą žiniasklaidai kol kas nekomentuoja.

Arnoldas Schwarzeneggeris ir Maria Shriver / Scanpix nuotr.

Primename, kad 2011-aisiais pramogų pasaulį sudrebino skandalas, kai paaiškėjo, kad A.Schwarzeneggeris 1997 metais buvo neištikimas savo žmonai M.Shriver su tuometine namų tvarkytoja Mildred Baena, o toji moteris nuo šeimininko net pagimdė sūnų.

Ir nors iš pradžių ši istorija atrodė lyg eilinis geltonosios spaudos burbulas, tačiau pamačius, kaip atrodo Mildred sūnus, abejonių niekam nebekilo – Josephas yra tikrų tikriausia Schwarzeneggerio kopija. Vaikinas net panašesnis į savo tėvą negu santuokiniai aktoriaus vaikai!

„Manau, tai pats kvailiausias dalykas, kurį padariau per visus santykius“, – metai po skyrybų su žmona viename interviu sakė Arnoldas Schwarzeneggeris.

Arnoldas Schwarzeneggeris ir Maria Shriver (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau