Princas Harry ir M.Markle gyveno su rusų oligarchu siejamoje viloje: vengia atskleisti jos savininką

Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Prieš dvejus metus nuo karališkosios šeimos gyvenimo atsitraukę princas Harry ir Meghan Markle savo gyvenimą kuria Jungtinėse Amerikos Valstijose. Dabar aiškėja, kad vos išvykę iš Didžiosios Britanijos, Sasekso hercogai gyveno viloje, kuri galimai priklausė rusų oligarchui, praneša „Daily Mail“.

2019 metais iš Didžiosios Britanijos išvykę Meghan Markle ir princas Harry dviems žiemos mėnesiams apsistojo 14 milijonų JAV dolerių vertės viloje, esančioje Vankuverio saloje, Kanadoje. Teigiama, kad ši galimai priklausė Rusijos oligarchui, tačiau nei dabar, nei tuomet pora vilos savininko tapatybės nepanoro atskleisti.

Vis dėlto, remiantis „Daily Mail“ gautais dokumentais, nurodoma, kad vila, vadinama „Mille Fleurs“, priklauso bendrovei „JEMC Management Limited“, registruotai Didžiosios Britanijos Mergelių Salose.

Šiai bendrovei vadovavo Jungtinės Karalystės teisininkas Alastairas Tullochas, kurio klientų tarpe yra daugybė Rusijos oligarchų, ir net buvęs Rusijos vicepremjeras Igoris Šuvalovas, šią savaitę įtrauktas į asmenų, kuriems taikomos JAV ir Jungtinės Karalystės sankcijos, sąrašą.

Vila „Mille Fleurs“ / „Scanpix“ nuotr.

Vos Putinui pradėjus karą prieš Ukrainą, buvusi karališkoji pora paskelbė remianti nuo Rusijos agresijos kenčiančią šalį. Tuomet visuomenei pradėjus domėtis, kam priklausė vila, kurioje jie gyveno 2019-ųjų žiemą, Harry ir Meghan nepateikė jokių atsakymų. Sasekso hercogai į užsienio žiniasklaidos klausimus neatsakinėja.

Tuo tarpu portalui „Daily Mail“ šios vilos kaimynystėje gyvenantys žmonės pasakojo, kad vilos „Mille Fleurs“ savininkas yra Rusijos ir Izraelio pilietybes turintis milijardierius Jurijus Milneris. Vis dėlto tiek jis, tiek jo atstovai šią informaciją neigia, kaip ir bet kokias sąsajas su įmone „JEMC Management Limited“.

Nors oficialia turto savininke skelbiama bendrovė „JEMC Management Limited“, įstatymai įpareigoja nurodyti asmenis, kurie priėmė sprendimą įmonės vardu įsigyti nekilnojamąjį turtą. Teigiama, kad vilos „Mille Fleurs“ savininkas Britų Kolumbijos registrui apie įgytą turtą vengia pranešti jau kelerius metus.

Teigiama, kad J.Milneris bendradarbiavo su Rusijos oligarchu Ališeriu Usmanovu, kuris laikomas artimu Rusijos prezidento Vladimiro Putino aplinkai.   

Princas Harry ir Meghan Markle „Global Citizen Live“ renginyje Niujorke (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau