Princas Harry ir Meghan Markle debiutavo ant žurnalo „Time“ viršelio: to priežastis – neeilinė

Princas Harry ir Meghan Markle
Šaltinis: Žmonės
AA

Princas Harry ir Megan Markle pirmąkart kartu papuošė žurnalo viršelį – jie tapo naujojo „Time“ numerio herojais. O to priežastis neeilinė – Sasekso hercogus elitinis žurnalas titulavo dviem iš 100 įtakingiausių žmonių pasaulyje.

Toks neeilinis įvertinimas tikrai nėra laužtas iš piršto – kaip skelbė „Time“, Sasekso kunigaikščiai buvo pripažinti vienais įtakingiausių dėl savo altruistiškumo, socialiai atsakingos ir labdaringos veiklos. „Time“ redaktorius ir generalinis direktorius Edwardas Felsenthalis savo laiške skaitytojams rašė, kad Harry ir Meghan „paskatino esminius pokalbius įvairiomis temomis – nuo psichikos sveikatos iki dezinformacijos“.

„Time“ rašoma, kad tokia veikla jaunai hercogų porai nėra lengvas pasirinkimas – juk jiems būtų kur kas paprasčiau tyliai džiaugtis savo laime. Vis tik organizacijos „Archewell Foundation“ įkūrėjai kartu su ne pelno siekiančiais partneriais nuolat padeda įvairioms bendruomenėms – pavyzdžiui, siūlo pagalbą psichikos sveikatos sunkumus patiriančioms JAV juodaodėms moterims ir mergaitėms bei teikia paramą nukentėjusiems nuo stichinių nelaimių Indijoje ir Karibuose.

Naujojo žurnalo viršeliu „Time“ dalijosi ir savo socialinių tinklų paskyrose. Viršelį, kurį papuošė princas Harry ir Meghan Markle, lydėjo prierašas: „Pasaulyje, kur visi turi nuomonę apie nepažįstamus žmones, hercogas ir hercogienė tuos nepažįstamuosius atjaučia. Jie jų nevertina, o kopdami per sunkumus siekia padėti“. 

"In a world where everyone has an opinion about people they don’t know, the duke and duchess have compassion for the...

Posted by TIME on 2021 m. rugsėjo 15 d., trečiadienis

Tai – pirmas kartas, kai princas Harry ir Meghan Markle kartu pozavo žurnalo viršeliui. Juos įamžino amerikiečių fotografas Paris Dukovicas, dirbantis su tokiais leidiniais kaip „Vanity Fair“, „GQ“, „Rolling Stone“, „Harper's Bazaar“, „Time“ ir daugybe kitų.

Kaip rašoma Independent.co.uk, žurnalo herojais tapusios poros apranga rūpinosi stilistai Nina ir Clare Hallworth, atsakingi už įžymybių, tokių kaip Jennifer Aniston, Kirsten Dunst, Brado Pitto ir Jake‘o Gyllenhaalo, įvaizdį.

Rodos, stilistai Sasekso hercogų aprangą rinko labai apgalvotai, siekdami pasiųsti žinutę – Meghan, vilkinti baltus drabužius, bei princas Harry, apsirengęs juodai, vaizduoja kontrastą. Pasak „Time100“ nuotraukų redaktorės Dilys Ng, toks kadras pabrėžia Meghan ir Harry, kaip visiškai lygiaverčių partnerių, skirtumus ir iš to kylančią stiprybę.

Find out why Prince Harry and Meghan, The Duke and Duchess of Sussex, are on the 2021 TIME100 list. https://ti.me/3Ekw2iE

Posted by TIME on 2021 m. rugsėjo 15 d., trečiadienis

Įdomu tai, kad šiomis nuotraukomis taip pat siekta subtiliai pagerbti princesę Dianą: hercogienė segi auksinį laikrodį „Cartier Tank Francaise“, kadaise priklausiusį Velso princesei. Kaip rašo „Time and Tide Watches“, po mamos mirties, dalijant jos asmeninius daiktus, laikrodis iš pradžių atiteko princui Williamui, o Meghan Markle jis buvo perduotas, kai ši ištekėjo už princo Harry.

Kaip rašo užsienio žiniasklaida, ne mažiau prasmingų žinučių slepia ne tik hercogų apranga, bet ir... Meghan šukuosena. M.Markle plaukus formavo Serge Normantas, dar 2018 metais kūręs hercogienės vestuvinę šukuoseną. Šį kartą stilistas pasirinko laisvas, tačiau tūriu pasižyminčias bangas. Plaukų stilistas Jamesas Johnsonas „Femail“ žurnalui sakė, kad tokią Meghan šukuoseną galima prilyginti muzikos pasaulio divos Beyonce vizitine kortele tapusioms garbanoms – pasak jo, pūsti it deivės plaukai išryškina M.Markle autoritetą, o valdinga poza iliustruoja jos galią ir naują statusą.

Reikšminga ir princo Harry poza – jis stovi už Meghan Markle, viena ranka remdamasis į jos petį. Taip Sasekso hercogas demonstruoja moterų įgalinimą ir pagarbą.

"In a world where everyone has an opinion about people they don’t know, the duke and duchess have compassion for the...

Posted by TIME on 2021 m. rugsėjo 16 d., ketvirtadienis

Kitos žurnalo puslapius papuošusios karališkosios poros nuotraukos užfiksuotos jų namuose Kalifornijoje. Ten jiedu tarsi vaizduoja namų ramybę bei darną – Sasekso hercogai dėvi tarpusavyje derančių spalvų drabužius.

Tarpduryje stovintis princas Harry vilki alyvuogių žalumo spalvos kostiumą, o Meghan pozuoja šalia, vildėdama tokios pačios spalvos megztinį su apykakle ir pilkomis kelnėmis. Šiose nuotraukose pasikeičia ir hercogienės šukuosena – jos autoritetą simbolizavusias purias garbanas pakeičia romantiškas kuodas su laisvomis sruogomis.

Žurnalo viršelis pasirodė rugsėjo 15-ąją – tą dieną princas Harry šventė 37-ąjį gimtadienį. Sukaktį jis sutiko Santa Barbaroje, JAV, kur rengė ramią šventę su žmona Meghan, dvejų metų sūnumi Archie ir trijų mėnesių dukrele Lilibet.

Sasekso hercogai – ne vieninteliai specialaus „Time“ žurnalo herojai. Projektas „Time 100: The Most Influential People of 2021“ skelbia įtakingiausių pasaulio žmonių sąrašą. Labiausiai pasižymėję visuomenės veikėjai, menininkai, sportininkai, politikai suskirstyti į šešias kategorijas: ikonų, pionierių, titanų, artistų, lyderių ir inovatorių. Kiekvieną kategoriją iliustruoja atskiras „Time“ viršelis.

Meghan Markle ir princas Harry – ikonų kategorijos atstovai. Jų grupei taip pat priklauso įkalintas Rusijos aktyvistas Aleksejus Navalnas, dainininkės Britney Spears, Dolly Parton. Pionieriams skirtą viršelį puošia atlikėja Billie Eilish, titanų – JAV gimnastė, olimpinė čempionė Simone Biles.

Į įtakingiausių artistų kategoriją įtraukti atlikėjai Lil Nas X, Bad Bunny, režisierė Chloé Zhao, aktoriai Omaras Sy, Daniel Kaluuya, Scarlett Johansson, Jasonas Sudeikis ir Kate Winslet, kuri taip pat papuošė žurnalo viršelį.

Lyderiams skirtame žurnalo viršelyje puikuojasi Ngozi Okonjo-Iweala, Pasaulio prekybos organizacijos generalinė direktorė. Į šią kategoriją įtraukti ir JAV prezidentas Joe Bidenas bei viceprezidentė Kamala Harris. Inovatorių viršelis atiteko taivaniečių-amerikiečių milijardieriui, verslininkui ir elektros inžinieriui Jensenui Huangui.

"I find reason for optimism, as I hope you will, in our 18th annual TIME100 list of the world’s most influential people," writes TIME Editor-in-Chief Edward Felsenthal. https://ti.me/3AfSNBJ

Posted by TIME on 2021 m. rugsėjo 15 d., trečiadienis
Princas Harry ir Meghan Markle „Global Citizen Live“ renginyje Niujorke (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau