Princas Harry ir Meghan Markle parduoda įspūdingą vilą Kalifornijoje: priežastis gali nustebinti

Princas Harry ir Meghan Markle parduoda vilą Kalifornijoje / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Pranešama, kad vos 18 mėnesių pragyvenę savo 14 milijonų dolerių vertės viloje, Kalifornijoje, princas Harry ir Meghan Markle nusprendė ją parduoti. Atskleista ir netikėta šio sprendimo priežastis.

Princas Harry ir Meghan Markle planuoja išsikelti iš 14 mln. dolerių (12,3 mln. eurų) vertės namo ir susirasti naują, nes „nėra labai patenkinti“ prabangiu būstu su 9 miegamaisiais, 16 vonios kambarių, baseinu ir teniso aikšte.

Sasekso hercogų namuose taip pat yra SPA centras su sauna, privatus kino teatras, pasažas ir žaidimų kambarys, vyno rūsys ir penkių automobilių garažas.

Anot „Daily Mail“, šeima naujų namų dairysis netoliese, tačiau norėtų gyventi šiek tiek mažesniuose.

Princas Harry ir Meghan Markle parduoda vilą Kalifornijoje / Scanpix nuotr.

Dabartiniai namai, kuriuose Harry ir Meghan šeima praleido pirmąsias Kalėdas būdami keturiese, „bus rodomi tik žmonėms, kurie turi lėšų ir yra rimti pirkėjai“, rašo „Mail Online“, remdamasis šaltiniu.

Princas Harry ir Meghan Markle namą įsigijo 2020 metų birželį iš Rusijos verslininko Sergejaus Grishino, praėjus penkiems mėnesiams po to, kai paskelbė, kad palieka karališkąsias pareigas. 

Britų princas Harry ir JAV aktorė Meghan Markle susituokė 2018 metų gegužę. Po metų jiems gimė sūnus Archie, o praėjusių metų birželį – duktė Lilibeth.

Nuo 2020-ųjų pradžios pora nevykdo karališkųjų pareigų ir gyvena JAV.

Fotogalerija:

Princas Harry ir Meghan Markle parduoda vilą Kalifornijoje (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau