Princas Harry ir Meghan Markle pirmąkart po „pabėgimo“ pasirodė viešame renginyje Europoje

Princas Harry ir Meghan Markle / „Vida Press“ nuotr.
BNS
Šaltinis: Žmonės
AA

Britų princas Harry ir jo žmona Meghan penktadienį pirmą kartą nuo to laiko, kai prieš dvejus metus atsisakė svarbių karališkosios šeimos narių pareigų ir persikraustė į Šiaurės Ameriką, drauge pasirodė viešame renginyje Europoje.

Sasekso kunigaikščiai vakare dalyvavo priėmime Hagoje, surengtame veteranų žaidynėms „Invictus“. Ketvirtadienį pora Didžiojoje Britanijoje aplankė Harry senelę karalienę Elizabeth II, po kelių dienų švęsiančią 96-ąjį gimtadienį.

Harry, kuris kaip britų armijos karys tarnavo Afganistane, žaidynes „Invictus“ įsteigė neįgaliems karo veteranams. Šeštadienį prasidėjusiose penktosiose žaidynėse, kurios du kartus buvo atidėtos dėl pandemijos, dalyvauja per 500 dalyvių iš 20 šalių.

Princas Harry ir Meghan Markle / „Vida Press“ nuotr.

37 metų Harry ir jo 40 metų žmoną britų bulvariniai laikraščiai kritikavo už tai, kad jiedu praėjusį mėnesį nedalyvavo karalienės velioniui sutuoktiniui princui Philipui skirtose pamaldose Vestminsterio abatijoje. Philipas mirė pernai balandį, kelios savaitės iki savo 100-ojo gimtadienio.

Harry ir Meghan Britanijoje drauge nesilankė nuo pat savo sprendimo atsitraukti nuo karališkosios šeimos.

Prieš pat princo atvykimą garsiais plojimais buvo sutikta į Nyderlandus dalyvauti žaidynėse atvykusi 19 ukrainiečių komanda. 

Ukrainiečiai apgailestavo, kad negalėjo atvykti viena dalyvė, įstrigusi apgultame Ukrainos Mariupolio mieste.

Greitosios pagalbos medikė Julia Pajevska „dabar mirtiname pavojuje“, naujienų agentūrai AFP sakė komandos atstovė.

Princas Harry ir Meghan Markle / „Vida Press“ nuotr.
Meghan Markle / „Vida Press“ nuotr.

„Ji yra vienintelė moteris komandoje, turėjo varžytis šaudymo iš lanko ir plaukimo rungtyse“, – sakoma komandos pareiškime.

Šeštadienį Harry ir Meghan dalyvavo žaidynių atidarymo ceremonijoje, princas turėjo pasakyti kalbą.

Žaidynės baigsis balandžio 22 dieną.

Skaitykite daugiau