Princo Harry ir Meghan Markle sūnaus vardas galėjo būti kitoks: teko ieškoti kompromiso

Princas Harry ir Meghan Markle su sūnumi Archie ir dukra Lilibet Diana / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Princas Harry ir Meghan Markle – itin mylimi visuomenės, tad net smulkiausios jų gyvenimo detalės sudomina milijonus žmonių. Šįsyk du vaikus – sūnų Archie ir dukrą Lilibet – auginantys tėvai atskleidė, kad savo pirmagimiui berniukui vardą išrinkti nebuvo lengva. M.Markle ir princui Harry vienodai patiko du vardai.

Kaip rašo „People“, Meghan Markle ir princas Harry prieš gimstant Archie buvo įsivėlę į ilgas diskusijas dėl berniuko vardo. Nieko keisto – sprendimas, kaip pavadinti savo atžalą, yra rimtas ir atsakingas žingsnis.

Apie tai, kad M.Markle ir princui Harry išrinkti sūnaus vardą nebuvo lengva, papasakojo pati Sasekso hercogienė. Savaitgalį dalyvaudama skaitymo sesijoje, vykusioje „Invictus“ žaidynių metu Hagoje, Meghan užmezgė jaukų pokalbį su viena iš mamų, į renginį atvedusia savo sūnų. 

Užsienio žiniasklaidai slaugytoju dirbantis moters sutuoktinis Sherry McBainas teigė, kad M.Markle su jo žmona Mandy pokalbį užmezgė, kai pastaroji užsiminė, kad jos sūnaus vardas – Harrisonas.

„Harrisonas yra antrasis Archie vardas“, – su šypsena atsakė Meghan Markle.

Princas Harry ir Meghan Markle / „Vida Press“ nuotr.

M.Markle pridūrė, kad šį vardą sūnui suteikė po ilgų diskusijų, nes su princu Harry niekaip negalėjo išsirinkti, ar mažyliui labiau tinka Archie, ar Harrisono vardas.

Galiausiai pora nusprendė pasirinkti abu vardus ir sūnų pavadino Archie Harrisonu Mountbattenu-Windsoru.

Kaip skelbia „Daily Mail“, Archie yra vokiškas vardas, besisiejantis su nuoširdumu ir drąsa. Tuo tarpu Harrisonas anglų kalba reikštų „Harry'io sūnus“, todėl tikėtina, kad šis vardas tapo duokle Archie tėvui princui Harry. 

Princas Harry ir Meghan Markle / „Vida Press“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad M.Markle ir princas Harry pirmagimio Archie susilaukė 2019-ųjų gegužės 6 dieną. 

2021-ųjų birželio 4-ąją Santa Barbaros ligoninėje, Kalifornijoje, Sasekso hercogams gimė antrasis vaikas. Mergaitei tėvai suteikė ypatingą vardą – pavadino Lilibet „Lili“ Diana Mountbatten-Windsor.

Teigiama, kad Lili vardą Meghan ir princas Harry mergaitei suteikė jos prosenelės Elizabeth II, kuri artimųjų rate vadinama Lilibet, garbei. Vidurinis vardas Diana pasirinktas norint pagerbti 1997 metais automobilio avarijoje žuvusią močiutę, Velso princesę Dianą ir princų Harry bei Williamo mamą.

Princas Harry ir Meghan Markle „Global Citizen Live“ renginyje Niujorke (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau