Princo Harry ir Meghan Markle sūnui Archie – treji: karališkoji šeima berniuko nematė nuo 2019-ųjų

Britų karališkoji šeima princo Harry ir Meghan Markle sūnų Archie trečiojo gimtadienio proga pasveikino įrašu „Instagram story“ / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Gegužės 6-ąją princo Harry ir Meghan Markle sūnui Archie sueina treji. Nors įprasta, kad gimimo dienos proga karališkosios šeimos nariai vieni kitus pasveikina pasidalindami naujausiomis sukaktuvininko nuotraukomis, šis kartas tapo išimtimi – Didžiojoje Britanijoje likę princo Harry artimieji mažylio Archie nematė pustrečių metų, tad teko sveikinti netradiciškai.

Kaip rašo „Daily Mail“, į JAV persikraustę princas Harry ir Meghan Markle dėl koronaviruso pandemijos daugiau nei dvejus metus neturėjo galimybės sugrįžti į Didžiąją Britaniją ir susitikti su karaliene Elizabeth II, princu Charlesu bei princo Williamo šeima. Dėl šios priežasties, britų karališkoji šeima nuo 2019-ųjų rudens nematė princo Archie, o ir vis dar neišvydo 2021-aisiais gimusios Lilibet Dianos.

Teigiama, kad ir šį – trečiąjį – gimtadienį mažylis Archie švenčia toli nuo karališkosios šeimos. Šią dieną berniukas sutinka savo namuose Montecito mieste, JAV, leisdamas laiką su mama Meghan, tėčiu princu Harry ir mažąja sesute Lilibet.

Dar vieną mažylio gimtadienį atskirai sutinkanti karalienė Elizabeth II, princas Charlesas su žmona Camilla ir princas Williamas su žmona Kate Middleton tradiciškai savo oficialiose socialinių tinklų paskyrose pasidalijo gimimo dienos sveikinimais. Tokia tradicija yra itin pamėgta ne tik karališkosios šeimos, įprastai besidalijančios naujausiais sukaktuvininko kadrais, bet ir visuomenės – dar neregėtos nuotraukos visuomet pradžiugina britus!

Visgi šįkart sveikinimus išvydę karališkosios šeimos gerbėjai nenudžiugo – oficialiose socialinių tinklų paskyrose tuo pačiu metu buvo pasidalinta senomis mažylio Archie nuotraukomis. Teigiama, kad seniai mažylio Archie nematę giminaičiai naujų nuotraukų tiesiog neturi.

Karališkosios šeimos paviešintus kadrus lydėjo lakoniški gimtadienio sveikinimai. 

Britų karališkoji šeima princo Harry ir Meghan Markle sūnų Archie trečiojo gimtadienio proga pasveikino įrašu „Instagram story“

Kaip rašo „Daily Mail“, mažylis Archie paskutinį kartą Jungtinėje Karalystėje lankėsi 2019 m. rudenį, prieš Sasekso hercogams išvykstant į Kanadą.

Tuo tarpu princas Harry paskutinį kartą su karaliene Elizabeth II matėsi šių metų balandį, kai jis su Meghan trumpam viešėjo Jungtinėje Karalystėje prieš kelionę į Nyderlandus, kur vyko „Invictus“ žaidynės. Šios trumpos viešnagės metu savo vaikus pora buvo palikusi JAV.

Manoma, kad po praėjusiais metais paviešintų garsiųjų interviu JAV televizijos žvaigždei Oprah Winfrey princo Harry santykiai su tėvu princu Charlesu vis dar išlieka įtempti. Taip pat teigiama, kad princas Williamas su žmona Kate Middleton, princui Harry trumpam atvykus į Jungtinę Karalystę, išvyko slidinėti, kad išvengtų susitikimo su Sasekso hercogu.

Fotogalerija:

Princas Harry ir Meghan Markle su vaikais (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau