Renata ir Deivis Norvilai atskleidė, kaip rūpinasi savo sveikata: „Nelaukiame, kol susirgsime“

Renata ir Deivis Norvilai / Stopkadro nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Televizijos žiūrovams puikiai pažįstamas įvairių televizinių projektų, dainininkų duetas – Renata ir Deivis Norvilai, stebina žiūrovus savo nuolatiniu užsidegimu, energija bei geru humoro jausmu. Šeimyninis duetas ne tik nuolat kartu dirba, bet ir augina du sūnus – Rėjų ir Emilį, todėl žinomai Lietuvos porai yra labai svarbu išlaikyti gerą sveikatą, savijautą bei energiją.

Naujosios rubrikos herojai Renata ir Deividas Norvilai laidoje „Sveikas rytojus“ pasakojo, jog sveikatos profilaktikai jų šeima skiria didelį dėmesį. „Nelaukiame, kol susirgsime“, – vieningai laidoje teigė pora.

Viena iš vietų, kur Norvilai puoselėja sveiką kūną ir ugdo dvasinę ramybę sanatorijose. Sanatorinio gydymo privalumus šeima išbandė jau ne kartą. Savo pirmąjį atvykimą į sanatoriją pora vadina lemtingu, kuris ir nulėmė sanatorijos buvimą jų gyvenimuose iki šių dienų.

Renata ir Deivis Norvilai / Stopkadro nuotr.

„Pirmą kartą mes su Renata į sanatoriją nuvažiavome tada, kai sugriuvo mūsų kelionė ir turėjome dvi savaitės laisvo laiko. Šitaip visiškai atsitiktinai su vaikais atsidūrėme sanatorijoje, kuri iki šiol ir išliko mūsų gyvenime“, – pasakojo D.Norvilas.

Ilsėdamiesi sanatorijoje, Norvilų šeimyna mėgaujasi įvairiomis programomis bei procedūromis. Kaip vieną iš mėgstamiausių procedūrų Norvilai įvardina masažą.

Norvilų kelionės po Lietuvą laidoje „Maisto kelias“ / T.Petrovskio / Tomas foto nuotr.

„Man labai patinka gydomieji masažai. Paskutinę procedūrą, kurią turėjau, buvo vakuuminių taurių masažas. Tai buvo kažkas nerealaus. Manau, kad visas mūsų nuovargis susikaupia nugaroje, todėl pagerinti nugaros kraujotaką yra tiesiog būtina“, – įspūdžiais laidoje dalinosi Deivis.

Taip pat garsiai porai vykstant atostogauti ar pailsėti yra labai svarbu, kad kartu galėtų keliauti ir jų vaikai.

Renata ir Deivis Norvilai / Stopkadro nuotr.

„Jeigu žmonės svarsto ar imti vaikus, tai vaikams sanatorijoje tikrai yra ką veikti. Lauke galima rasti teniso kortus, įvairias žaidimų aikšteles, stalo tenisą, žaidimų kambarį ir daug kitų veiklų“, – pasakojo Renata.

Kaip pats Deivis teigia, šaltasis metų laikotarpis yra labai geras laikas, kada galima leisti sau trumpam pabėgti nuo realybės, atsipalaiduoti ir skirti ne tik kokybiško liko sau, bet ir savo šeimai.

„Sveikas rytojus“ – sekmadieniais, 12 val. per TV8 televiziją.

Skaitykite daugiau