Rūta Meilutytė Klaipėdoje iškovojo dar vieną aukso medalį: plaukė greičiau nei pasaulio čempionė

Rūta Meilutytė Lietuvos plaukimo čempionate Klaipėdoje / Algirdo Kubaičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-12-17 18:33
AA

Po daugiau nei dvejų metų pertraukos į baseiną sugrįžusi Rūta Meilutytė stebina puikiais rezultatais – iškovojo antrą aukso medalį.

Klaipėdoje vykstančiame Lietuvos plaukimo čempionate „auksinė žuvelė“ medalį iškovojo ir vienoje savo mėgstamiausių rungčių. Trumpajame (25 metrų) baseine 24-erių plaukikė 50 metrų krūtine finale nuplaukė per 29,33 sek.

Įdomu tai, kad R.Meilutytės laikas yra geresnis už tą, per kurį atplaukė pasaulio čempione Abu Dabyje penktadienio vakarą tapusi Izraelio atstovė Anastasia Gorbenko (29,34 sek.).

Rūtai iki šiol priklauso šios rungties Lietuvos rekordas – 28,81 sek.

Rūta Meilutytė – Lietuvos plaukimo čempionate Klaipėdoje / Algirdo Kubaičio nuotr.

Ketvirtadienį 2012-ųjų olimpinė čempionė laimėjo du medalius – auksą, plaukdama 100 m krūtine, ir sidabrą, plaukdama 50 m peteliške.

R.Meilutytė Klaipėdoje šeštadienį plauks ir 50 metrų laisvuoju stiliumi rungtyje.

Rūta Meilutytė Lietuvos plaukimo čempionate Klaipėdoje (28 nuotr.)