„Sostų karų“ žvaigždė supykdė gerbėjus: už nuotraukas prašo didžiulių sumų

Emilia Clarke ir jos įkūnijama Daenerys Targaryen seriale „Sostų karai“ / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Serialo „Sostų karai“ žvaigždė Emilia Clarke priėmė sprendimą nebesifotografuoti su gatvėje sutiktais gerbėjais. Vietoje to su aktore įsiamžinti norintys gerbėjai turės pakloti triženklę sumą, o norint ir pasikalbėti, pastaroji trigubės.

Gerbėjai, norintys nusifotografuoti su E.Clarke nuo šiol turės pakloti 150 svarų sterlingų (177 Eur). Na, o pasikalbėti ir praleisti daugiau laiko su mylima aktore norintys fanai tai galės padaryti už beveik 500 svarų sterlingų (580 Eur), skelbia dailymail.co.uk.

Tokį drastišką sprendimą E.Clarke priėmė dar 2019 metais po itin nemalonaus susitikimo su gerbėju oro uoste. Moteris interviu „Table Manners“ tinklalaidėje prisiminė, kaip kartą, kai ji patyrė panikos priepuolį, prie jos pribėgo vienas vaikinas.

„Ėjau oro uoste ir staiga pajutau panikos priepuolio simptomus. Tai greičiausiai sukėlė išsekimas, buvau siaubingai pavargusi. Buvau viena, paskambinau mamai ir pasakiau, kad negaliu kvėpuoti.

Sėdėjau ant kėdės ir verkiau, o tuomet staiga prie manęs priėjo vaikinas ir paprašė nusifotografuoti. Atsisakiau, jis nuėjo ir tada aš supratau, kad šitaip nebegali tęstis“, – pasakojo aktorė.

Emilia išdavė daug mieliau pasirašysianti ant gerbėjų atsineštų daiktų, nes taip užsimezga geresnis ryšys.

Emilia Clarke / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tiesa, žvaigždės gerbėjų tarpe jos sprendimas apmokestinti asmenukes sukėlė tikrą pasipiktinimo bangą.

„Net jei man rūpėtų įžymybės, jokiu būdu už tai nemokėčiau. Mes ir taip jiems mokame žiūrėdami jų kuriamus filmus ir su jais susijusią atributiką“, – rašė pikti internautai.

Kiti piktinosi, esą E.Clarke užmiršo, kad visi jos uždirbami pinigai, žinomumas ir sėkmė yra gerbėjų nuopelnas.

Skaitykite daugiau