Sunkiausi aktorės A.Metalnikovos metai: skyrybos su mylimuoju ir nepagydoma brolio liga

Aleksandra Metalnikova / Eglės Lekstutytės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„2020 metai per mano gyvenimą pravažiavo tarsi traktoriumi – viską išdraskė. Viską. Ir darbus, ir santykius, ir svajones“, – Delfi TV laidai „Kasdienybės herojai“ prisipažino aktorė Aleksandra Metalnikova. – Žmonės kartais sako: tu tokia trapi, atrodai tokia moteriška, kad prie tavęs prisiliesi ir visa ištirpsi. Galbūt taip, bet iš tiesų gyvenimas mane labai sustiprino.“

Lietuvos rusų dramos teatro aktorė Aleksandra pernai sužibėjo laimėjusi televizijos projekte „Muzikinė kaukė“. Tačiau pirmą kartą visa Lietuva Aleksandrą išvydo „X faktoriaus“ scenoje dar prieš aštuonerius metus. Žavi šypsena ir puikus akrobatinis salto anuomet prikaustė žiūrovus.

Dalyvavusi ne viename televizijos projekte, į televiziją Sandra atėjo ne tik dėl garbės. Didesnis žinomumas vienišai mamai tapo išsigelbėjimu išties sudėtingu laikotarpiu.

Aleksandra Metalnikova / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Aleksandrai buvo penkeri, kai jos šeima iš Sankt Peterburgo atsikraustė į Visaginą – tėvai dirbo atominėje elektrinėje. Baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, prieš šešiolika metų Aleksandra įsidarbino teatre. Ne vienerius metus ji buvo žinoma tik ganėtinai siauram teatro gerbėjų ratui, tačiau atsidūrus televizijoje viskas pasikeitė. „Iki tol teko gyventi praktiškai iš minimalaus atlyginimo“, – prisipažįsta žinoma aktorė laidai „Kasdienybės herojai“, kurią žiūrovai išvys pirmadienio vakarą.

Trapi, moteriška, subtili, jautri – taip aplinkiniai apibūdina Aleksandrą. Tačiau iš tiesų stipraus charakterio ir vidinės jėgos jai netrūksta. Kaip pati sako, gyvenimo sunkumai ją užgrūdino. Tačiau apie meilę kalbėti skaudu: su vienuolikmetės dukros Uljanos tėvu išsiskyrė jau seniai, o praėjusiais metais išgyveno ir itin skaudžias skyrybas su mylimuoju.

Aleksandra Metalnikova

Aleksandra, neslepia – didžiausiu jos gyvenimo ramsčiu visada buvo brolis. 34-erių Aleksejus iki šiol, regis, mėgavosi puikiu gyvenimu: dirbo asmeniniu treneriu sporto klube Londone, neseniai vedė ir su žmona laukė netrukus gimsiančio jųdviejų pirmagimio.

Tačiau visai prieš Naujuosius Aleksejus pasijuto prastai, iš karto buvo nugabentas į ligoninę Londone ir išgirdo siaubingą žinią: jaunam vyrui nustatytas itin agresyvios formos ketvirtos stadijos smegenų vėžys.

Vienoje Vokietijos klinikoje Aleksandra rado alternatyvų gydymą, kuris, kaip tikimasi, bent kažkiek galėtų padėti jos broliui. Aleksejaus gydymas Vokietijoje kainuos 150 tūkstančių eurų. Didžiąją dalį sumos jau paaukojo Lietuvos žmonės, tad trūksta visai nedaug.

Paaukoti Aleksejaus gydymui galite:

Labdaros ir paramos fondas „Gerumo šaltinis“
LT 217300010162085708
Mokėjimo paskirtis: Aleksejaus gydymui.

Aleksandros gyvenimo istoriją žiūrėkite pirmadienį 21 val. nemokamame televizijos kanale Delfi TV, gyvenimo būdo laidoje „Kasdienybės herojai“.

Skaitykite daugiau