Susituokė TV žinių vedėja D.Račaitė ir M.Vaiciekiūtis: po vestuvių Vilniuje – draugų vakarėlis Nidoje

Donatos Račaitės ir Manto Vaiciekiūčio vestuvės / Vaido Užkuraičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Norėjome susituokti, kol dar drugeliai skraido pilve“, – sako su garso režisieriumi Mantu Vaiciekiūčiu vestuves iškėlusi televizijos žinių vedėja Donata Račaitė-Vaiciekiūtienė. Po Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčios skliautais amžiną meilę prisiekusi pora ilgiau laukti neketino – jiedu susituokė po beveik dviejų metų draugystės.

Jaudulio akimirkos iki lemtingojo „Taip“

Birželio 18-ąją amžiną meilę išrinktajam Mantui Vaiciekiūčiui prisiekusi televizijos žinių vedėja Donata Račaitė neslepia – tądien abiems jaunavedžiams jaudulio netrūko.

„Likus valandai iki ceremonijos jau nebekalbėjau“, – dabar jau su šypsena prisimena Donata. – Su vyru labai išgyvenome tą momentą, kai jis manęs laukė bažnyčioje, o aš turėjau pas jį ateiti. Tai buvo viena labiausiai jaudulį kėlusių akimirkų“.

Donatos Račaitės ir Manto Vaiciekiūčio vestuvės / Vaido Užkuraičio nuotr.

Šį vaizdą savo mintyse pora piešė dar prieš vestuves. Donata pasakojo, kad jos išrinktasis Mantas jau tada žinojo, kad laukimo minutės prie altoriaus virs tikra amžinybe, o ji apie tai pagalvojusi neretai susijaudindavo.

Visgi, lemtingąją dieną jaunavedžiams pamačius vieną kitą – jaudulį pakeitė šypsenos. „Kai tėtis mane atvedė prie altoriaus ir pamačiau Mantą, visas stresas iškart dingo. Tą akimirką buvome patys laimingiausi. Nors galvojau, kad negalėsiu sulaikyti ašarų, viskas tą akimirką tapo ramu, ceremonija praėjo sklandžiai“, – portalui Žmonės.lt pasakojo D.Račaitė.

„Norėjome ne dirbti, o pasidžiaugti“

Prieš kelis metus televizijos projekte susipažinusi pora, vos po dviejų mėnesių draugystės jau buvo nutarę, kad jųdviejų vestuvės bus kuklios. Tiek Donata, tiek Mantas žinojo, kad visos savo energijos tądien nenori išeikvoti papildomiems rūpesčiams.

„Pradėję draugauti, praėjus mėnesiui ar keliems apkalbėjome, kokių vestuvių norėtume. Jau tada žinojome, kad norėsime būti vienas su kitu. Kai pradėjome kalbėti apie galimą vestuvių scenarijų, priėjome išvadą: ko tikrai nenorime, tai didelės vestuvių šventės su vedėju ir dešimtimis ar net šimtais svečių“.

„Norėjome ne dirbti, o pasidžiaugti“, – pridūrė ji.

Donatos Račaitės ir Manto Vaiciekiūčio vestuvės / Vaido Užkuraičio nuotr.

Prieš pusmetį per Kalėdas susižadėjusi pora nusprendė, kad laukti nėra ko, tad kuklias vestuves jie suorganizavo išties greitai. Kaip pasakoja Donata, birželį pasirinko ne veltui – šį mėnesį jie abu švenčia savo gimtadienius.

Taigi, visas planavimo procesas nebuvo sudėtingas – vestuvių dienos programa apsiėjo be papildomo rūpesčio šventės detalėmis.

Po ceremonijos bažnyčioje – vakarėlis Nidoje

Po ceremonijos bažnyčioje, su jaunavedžiai su šeima susirinko papietauti restorane, o štai vakarop su keliais artimiausiai draugais sėdo į automobilius ir jau po keturių valandų kelio buvo Nidoje, kur jų laukė vakarėlis išsinuomotose apartamentuose.

„Norėjome vestuves atšvęsti, tačiau ne su visu būriu, o artimiausiais savo draugais. Po pasibuvimo su šeima, su ta pačia vestuvine suknele sėdau į automobilį ir išvykome į Nidą. Buvo labai smagu! Kelionėje daug juokėmės, apšnekėjome visą dieną, ir nuslūgus emocijoms galėjome pasidžiaugti nauju etapu“ – portalui Žmonės.lt kalbėjo Donata.

Donatos Račaitės ir Manto Vaiciekiūčio vestuvės / Vaido Užkuraičio nuotr.
Donatos Račaitės ir Manto Vaiciekiūčio vestuvės / Vaido Užkuraičio nuotr.

Prieš planuojant antrą vestuvių dienos dalį, būta visokių minčių. Tuo metu dar būsimasis jaunikis M.Vaiciekiūtis savo mylimajai Donatai siūlė iškart po ceremonijos dviese išskristi į povestuvinę kelionę, tačiau galiausiai buvo nuspręsta pasidžiaugti lietuvišku pajūriu.

„Pajutau, kad vis tik norisi tądien atbūti su artimiausiais ir iki galo išjausti tą dieną. Todėl mūsų vakarėlis ir tęsėsi iki paryčių“, – juokėsi D.Račaitė.

Žmonos statusą įgijusi Donata užsiminė, kad nuo ryto pasiruošimo iki pat vakarėlio Nidoje ji buvo pasipuošusi nuotakos suknele. „Visada žinojau, kad norėsiu vadinamos undinėlės formos suknelės. Tai buvo mano svajonių drabužis. Išpildžiau savo svajonę ir su suknele išbuvau visą vestuvių dieną!“.

Donatos Račaitės ir Manto Vaiciekiūčio vestuvės / Vaido Užkuraičio nuotr.

Medų kopinės Balyje

Regis, po vestuvių praėjus vos kelioms akimirkoms, Donata su Mantu džiaugiasi dar labiau sustiprėjusia meile vienas kitam.

„Dažnai poros tarsi užtempia laiką, kažko laukia. Natūralu, kad pragyvenus daug metų kartu, atsiranda buitis ir to džiaugsmo lieka mažiau. Kadangi mudu su Mantu kartu esame dar ne pilnus dvejus metus, romantikos pas mus daugiau, – pripažįsta žinių vedėja. – Norėjome susituokti, kol dar drugeliai skraido pilve ir prie altoriaus eiti su vis dar pilna krūtine įsimylėjimo bei džiaugsmo. Taip ir padarėme. O dabar tos meilės tarsi atsirado dar daugiau...“

Po vestuvių įsimylėjėliai dar kelias dienas pasiliko Nidoje, o dabar jų laukia kiek tolimesnė povestuvinė kelionė – naujai iškepta šeima medų kopinės Balyje.

Fotogalerija:

Donatos Račaitės ir Manto Vaiciekiūčio vestuvės (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau