Vilniuje įvyko labdaringas golfo turnyras: surinkta įspūdinga suma keliaus į hospisą ir Ukrainą

Labdaringas „6th Czeslaw Okinczyc golf cup 2022“ golfo turnyras
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Šeštadienį šalia Vilniaus įsikūrusiame Europos centro golfo klube tvyrojo pakili nuotaika ir viltis. Čia vyko labdaringas „6th Czeslaw Okinczyc golf cup 2022“ golfo turnyras, organizuojamas siekiant suvienyti Lietuvos golfo žaidėjus kilniam tikslui – tradiciniam renginiui, kurio metu surinktos lėšos bus skirtos Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospiso ir šios įstaigos partnerių Ukrainoje veiklai paremti.

Hospisas – tai vieta, kurioje sunkiomis ir nepagydomomis ligomis sergantiems asmenims teikiama profesionali medicininė, psichologinė, socialinė, dvasinė pagalba, priežiūra, slauga.

Šiemet renginyje dalyvavo 88 golfo žaidėjai ir 90 kviestinių svečių.

„Šis turnyras – tai įrodymas, kad golfo žaidėjai buriasi ten, kur reikalinga pagalba žmonėms“, – sako pagrindinis labdaringų golfo turnyrų organizatorius ir sumanytojas, Lietuvos Respublikos nepriklausomybės atkūrimo akto signataras, Lietuvos golfo federacijos prezidentas, ambasadorius Česlav Okinčic.

Labdaringas golfo turnyras Vilniuje / Organizatorių nuotr.
Labdaringas golfo turnyras Vilniuje / Organizatorių nuotr.

„Šis jau šeštąjį kartą įvykęs labdaringas golfo turnyras dar kartą įrodė, jog žmonių gerumas gali būti begalinis. Renginio metu buvo surinkta beveik 30 000 eurų, kurie visi iki paskutinio cento bus paaukoti pagalbą žmonėms vykdančioms Lietuvos ir Ukrainos organizacijoms. Tai išties įspūdinga ir labai džiugina širdį“, – sako Europos Centro Golfo Klubo direktorė Irma Markevičienė.

Renginio metu taip pat vyko ir Dainiaus Martinaičio vedamas aukcionas, kurio metu už meno kūrinius, juvelyrinius dirbinius ir kitus vertingus daiktus surinktos lėšos nukeliavo labdarai.

Renginio metu koncertavo tenoras Vaidas Vyšniauskas, tenoras Mindaugas Jankauskas, sopranas Jomantė Šležaitė-Paukštė, džiazo pianistas prof. Artūras Anusauskas ir dvylikametis smuikininkas Patrikas Tropa. Labdaringi renginiai planuojami Europos Centro Golfo klube organizuoti ir toliau.

Labdaringas golfo turnyras Vilniuje (47 nuotr.)
+41
Skaitykite daugiau