Vytautės Pupšytės-Manjari Lilos albumo pristatymo koncerte – žinomi veidai ir spalvingi įvaizdžiai

Vytautės Pupšytės-Manjari Lilos albumo pristatymas / Mikos Savičiūtės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, buvo pristatytas debiutinis džiazo ir alternatyviosios muzikos atlikėjos, dainininkės Vytautės Pupšytės-Manjari Lilos albumas „The Garden Beyond“. Išskirtinė, autentiška atlikėjos kūryba sutraukė pilną salę itin spalvingai ir vasariškai nusiteikusių klausytojų.

„Muzika albume – tai nuostabus sodas, esantis kitapus mums įprastos realybės“, – teigia Manjari Lila. Daugelio didžiųjų ir mažųjų džiazo festivalių Lietuvoje ir Europoje dalyvė, dainavusi su grupėmis „Jing’a’ling“, „Sielos Ūsai“, „Leobard Grey“, „Subtilu Z“, muzikos stebuklą kūrusi su atlikėju Sauliumi Petreikiu, garsiausiais Lietuvos džiazo ir klasikinės muzikos atlikėjais, teigia, kad „The Garden Beyond“ albumas yra padėka gyvenimui už atsiųstas dovanas ir žmones.

Išvertus į lietuvių kalbą albumo pavadinimas „The Garden Beyond“ reiškia – sodas kitapus. „Tame vidiniame sode, kitapus išgyvenimų ir gijimo, egzistuoja kiekvieno iš mūsų sakrali erdvė. Vidinis sodas, kuriame gyvena mūsų gėlės, – grožis, švelnumas, trapumas ir meilė. Tokį sodą labai verta saugoti“, – įsitikinusi atlikėja.

Vytautės Pupšytės-Manjari Lilos albumo pristatymas / Mikos Savičiūtės nuotr.

Dukros keliu į sėkmę neabejoja ir atlikėjos tėtis – Klaipėdos muzikinio teatro solistas Virginijus Pupšys, tą vakarą scenoje atlikęs Manjari Lilos mėgstamą jo paties autorinę dainą pagal Sigito Poškaus tripletą „Geltonieji šaltiniai“ ir papasakojęs smagią istoriją iš savo jaunystės. „Tai, ką daro Vytautė, man labai patinka. Džiaugiuosi, kad ji – tokia kitokia: trapi ir stipri tuo pačiu metu, valiūkiška ir protinga, žavi ir kartu kvailai graži“, – susirinkusiuosius prajuokino V.Pupšys.

Kurti debiutinį savo dainų albumą atlikėjai padėjo žinomi profesionalai – albumo prodiuseris ir muzikantas Paulius Adomėnas, pianistas ir muzikos prodiuseris Vytis Smolskas, violončelininkas Tomas Šatas, multiinstrumentalistas Saulius Petreikis, saksofonininkas Nojus Jurkus, perkusininkas Gediminas Mačiulskis, gitaristai Jūris Benaitis, Laimonas Jančas, Vaidotė Benaitienė, būgnininkas Augustas Baronas.

Vytautės Pupšytės-Manjari Lilos albumo pristatymas / Mikos Savičiūtės nuotr.

Albumo „The Garden Beyond“ („Sodas kitapus“) pristatyme Šv. Kotrynos bažnyčioje kartu su Manjari Lila grojo pats albumo prodiuseris, boso gitaristas P.Adomėnas, pianistas ir muzikos prodiuseris V.Smolskas, violončelininkas T.Šatas, saksofonininkas N.Jurkus, perkusininkas G.Mačiulskis, gitaristai J.Benaitis ir L.Jančas, būgnininkas A.Baronas. Scenoje taip pat pasirodė dainininkė ir dainų autorė Yogamaya Purnamasi (Eglė Sirvydytė), Klaipėdos muzikinio teatro solistas, atlikėjos tėtis V.Pupšys, jaunoji Manjari Lilos draugė – dainininkė Bhakti Madhuri. Koncertą vedė ir savo autorinę dainą atliko Tarun (Tautvydas Bagdonas).

Fotogalerija:

Vytautės Pupšytės-Manjari Lilos albumo pristatymas (35 nuotr.)
+29
Skaitykite daugiau