„X faktorių“ laimėjęs lietuvio ir prancūzo duetas „Mando“: „Prireiks savaitės, kol patikėsime“

Grupė „Mando“ / V.Černiausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Lietuvis Mindaugas Pundzius (22) ir prancūzas Antoine'as Wend (27) per Kalėdas negalėjo tikėtis geresnės dovanos – vos prieš pusmetį subūrę grupę „Mando“ jiedu tapo „X faktoriaus“ nugalėtojais. „Tikriausiai prireiks savaitės, kol patikėsime, kas įvyko“, – portalui Žmonės.lt sakė grupės pianistas Mindaugas, vis dar gyvenantis pergalės akimirkomis.

Antrąją Kalėdų dieną įvykęs „X faktoriaus“ superfinalas ir jo emocijos tikriausiai dar ilgai nepaleis projekto nugalėtojų, grupės „Mando“ vokalisto Antoine'o Wend ir pianisto Mindaugo Pundzio.

Nors pergalę atšventė trankiai, Mindaugo ir Antoine'o kitą dieną laukė gerbėjų žinutės, skambučiai ir žiniasklaidos dėmesys. „Dar nespėjome atsigauti ir pailsėti“, – portalui Žmonės.lt prasitarė grupės pianistas M.Pundzius.

Pagrindinis „Mando“ tikslas – ne pergalė

Vis dar apimtas emocijų, Mindaugas pasakojo, kad sunku patikėti ne tik pergale, bet ir tuo, kad muzikinis projektas baigėsi. „Ruošimasis sekmadienio pasirodymams tapo mūsų rutina, todėl ne tik sunku patikėti, bet kažkiek ir liūdna, kad viskas baigėsi. Manau, prireiks laiko, kol susigaudysime kas dabar vyksta“, – sakė jis.

Antoine Wendas ir Mindaugas Pundzius / Asmeninio albumo nuotr.

Portalui Žmonės.lt paklausus, ar vaikinai tikėjosi pergalės, Mindaugas patikino, kad kiekvienas projekto dalyvis privalo ateiti tikėdamasis laimėti. Visgi, pergalė nebuvo vienintelis „Mando“ tikslas.

„Tikėjomės, kad paliesime žmonių širdis savo muzika. Mums pavyko ir dėlto esame be galo dėkingi“, – sakė Mindaugas, kuris dar prieš pusmetį pastebėjęs nepažįstamą prancūzą Antoine'ą pasiūlė jam sukurti grupę ir sudalyvauti projekte.

Regis, netikėta pažintis atnešė puikius rezultatus.

Prizą dalinsis per pusę

Tapę muzikinio projekto nugalėtojais, grupė „Mando“ pelnė ne tik žmonių pripažinimą, bet ir 15 tūkst. eurų prizą bei singlą, kurį išleis didžiausia pasaulinė įrašų kompanija „Universal Music Group“.

„X faktoriaus“ superfinalas / TV3 nuotr.
„X faktoriaus“ superfinalas / TV3 nuotr.

Mindaugas atskleidė, kad dar prieš „X faktoriaus“ kėdžių iššūkį jiedu su Antoine'u juokais kalbėjo, kad laimėtą prizą dalintųsi per pusę.

„Tikriausiai taip ir liks, tačiau manau, kad abu tuos pinigus investuosime į bendrą tikslą – tolimesnę muzikinę karjerą“, – sakė jis ir prasitarė apie tolimesnius grupės tikslus. – Norime organizuoti koncertus ir susipažinti su savo klausytojais bei gerbėjais. Dar projekto metu gaudavome žinučių, su prašymu surengti savo pasirodymus“.

Į priekį vedė palaikymas ir Antoine'o pozityvumas

Nors grupės vokalistas Antoine'as yra prancūzas, jis jau spėjo pamilti Lietuvą ir neplanuoja laimėjęs projektą svečioje šalyje padėti tašką. „Antoine'ui labai čia patinka. Kalbėjome apie ateities planus ir jis prasitarė, kad gyvens tarp dviejų šalių, bet kol kas savo muzikinę karjerą mato Lietuvoje“, – patikino Mindaugas ir pats pasidžiaugė savo šalimi bei palaikančiais lietuviais.

Iš Akmenės rajono, Papilės miestelio kilęs muzikantas portalui Žmonės.lt pasakojo, kad viso projekto metu sulaukė be galo daug palaikymo ne tik iš šeimos, bet ir iš savo gimtojo krašto.

Antoine Wendas ir Mindaugas Pundzius / Asmeninio albumo nuotr.

„Tikrai nesitikėjau tokio stipraus palaikymo iš savo miestelio. Visi gyventojai labai nuoširdžiai pergyveno ir palaikė, buvo sunku patikėti, bet tuo pačiu labai gera“.

Taip pat Mindaugas pasidžiaugė ne tik artimų kraštiečių palaikymu, bet ir pačio Antoine. Į projektą dar ne itin pažįstami žengę vaikinai dabar tapo išties artimi.

Grupės klavišininkas prasitarė, kad labiausiai Antoine Wend yra dėkingas už nuolatinį pozityvumą, kuris viso projekto metu juodu ir vedė į priekį.

„X faktoriaus“ finalo dūzgės akimirkos (18 nuotr.)
+12
„X Faktoriaus“ superfinalas (141 nuotr.)
+135
Skaitykite daugiau