Žygimantas Sabonis Palangoje vedė mylimąją Simoną Zinčenko

Žygimantas Sabonis ir Simona Zinčenko / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Birželio 24-ąją Palangoje amžiną meilę vienas kitam prisiekė vyriausiasis Arvydo ir Ingridos Sabonių sūnus Žygimantas Sabonis ir jo mylimoji Simona Zinčenko.

Pora susituokė Palangos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje, skelbia lrytas.lt.

Kaip praneša minėtas naujienų portalas, iškart po ceremonijos vestuvių svečiai išvyko į pokylį, kuris surengtas Saboniams priklausančiame penkių žvaigždučių viešbutyje ir restorane „Pušų paunksnėje“.

2017-aisiais „Pušų paunksnėje“ vestuves atšoko ir kitas Sabonių sūnus – Tautvydas Sabonis, Palangoje vedęs savo išrinktąją Pauliną Olivią Frukacz.

T.Sabonio ir P.O.Frukacz vestuvių ceremonija buvo privati. Ruošiantis šventei ir saugantis nuo pašalinių akių viešbučio vartai, pirmo aukšto langai buvo aklinai uždangstyti, prie įėjimo budėjo keli apsaugininkai.

Tautvydo Sabonio ir Paulinos Olivios Frukacz vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.


Žmonės.lt primena, kad Arvydas ir Ingrida Saboniai užaugino keturias atžalas: Tautvydą, Žygimantą, Aušrinę ir Domantą.

Praėjusių metų vasarą savo vestuves atšoko ir Domantas Sabonis, Prancūzijoje vedęs savo mylimąją profesionalią šokėją Shashaną Rosen.

Domanto Sabonio ir Shashanos šventė įvyko artimų žmonių apsuptyje, vengiant pašalinių dėmesio. Niekuomet apie savo santykius neatviravusi pora nusprendė vienas kitam meilę prisiekti tyliai. Vestuvės vyko Prancūzijos Rivjeroje, dar kitaip vadinamoje Žydrąja pakrante.

Prieš dvejus metus Arvydas ir Ingrida Saboniai atšventė 30-ąsias santuokos metines. 1990-aisiais metais vykusi jųdviejų šventė buvo istorinė. Tuomet žinomos poros liudininkais tapo tūkstančiai žmonių.

Ingridos ir Arvydo Sabonių vestuvės (5 nuotr.)
+2
Arvydo ir Ingridos Sabonių santuokos įžadų atnaujinimo ceremonijos akimirkos (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau