Internetas ūžia dėl Meghan Markle poelgio: suklydo piešdama Ukrainos vėliavą?

Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Meghan Markle gyvenimas stebimas milijonų žmonių, tad nieko keisto, kad net smulkiausi jos poelgiai neprasprūsta pro visuomenės akis. Ne išimtis ir šįkart – praėjusį savaitgalį „Invictus“ žaidynių metu Sasekso hercogienė buvo užfiksuota atvirkščiai nupiešusi Ukrainos vėliavą. Nors būrys internautų pradėjo piktintis tokia klaida, M.Markle gynėjai atkreipė dėmesį, kad taip ji galėjo pasielgti sąmoningai.

Kaip rašo „Daily Mail“, M.Markle praėjusį savaitgalį vykusių „Invictus“ žaidynių metu pademonstravo savo globėjišką pusę – kartu su kitomis šeimomis dalyvavo knygų skaitymo renginyje. 

Vienoje renginyje užfiksuotoje nuotraukoje buvo matoma, kaip M.Markle ant popieriaus lapo, ant kurio buvo nupiešta Ukrainos vėliava, užrašė žodį „taika“. 

Internautams nepraslydo pro akis faktas, kad hercogienė Ukrainos vėliavą nupiešė aukštyn kojomis, tad piešinyje geltona ir mėlyna spalvos buvo sumaišytos vietomis.

Nors ištaisyti tokią klaidą būtų lengva ir reikėtų tik apversti lapą aukštyn kojomis, rodos, ne viskas taip paprasta. Kadangi mėlynai nuspalvintą piešinio dalį buvo papuošęs užrašas „taika“, net ir apvertus lapą, M.Markle klaida nepraslystų pro akis.

Tokį M.Markle poelgį visuomenė priėmė itin jautriai, nes Sasekso hercogai ne kartą smerkė Rusijos karą Ukrainoje. Praėjusį mėnesį Sasekso hercogai paskelbė paaukoję Ukrainos pabėgėliais besirūpinančiai organizacijai. Tiesa, pora nepaviešino, kokią pinigų sumą skyrė paramai.

Nors dėl atvirkščiai nupieštos Ukrainos vėliavos būrys internautų suskubo M.Markle smerkti, tačiau atsirado ir tokių, kurie stojo moterį ginti.

Kaip rašo „The List“, kai kuriose šalyse, įskaitant JAV ir Filipinus, atvirkščiai pakabinta vėliava laikoma įspėjimu, kad šaliai gresia pavojus. Svarstoma, kad galbūt Ukrainoje vykstančio karo metu amerikietė M.Markle vėliavą atvirkščiai nupiešė sąmoningai.

Vis dėlto kol kas nei M.Markle, nei jos atstovai šios situacijos nekomentavo.

Princas Harry ir Meghan Markle „Global Citizen Live“ renginyje Niujorke (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau